logo-rausvas

 

   

       forumas-paskut

 

LT Paramotoristų Bazė

Sveiki Sparno Broliai ,

 Paramotoristų forume prisikaupė labai daug naudingos informacijos.....   Tai paskatino padaryt pagrindinį forumo lapą , kuriame aktualiausią informaciją būtų lengviau rast mums ir nesusigaudantiems  svečiams.Taip neapkrausim forumo dilerių reklama.Apjungiam visus klubus ir pavienius Lietuvos pilotus. Bus nuorodos į visų LT.paramotoristų foto-video albumus.Visi Bambuser transliuotojai. Varžybos,skraidymo šventės .Tokią info mieliau priima svečiai , nes forume pašaliečiui sunku susigaudyt. O trint archyvų negalima. 

Parduotuvėje bus sukelta visa nauja dilerių parduodama įranga. Visi meistrai remontuojantys tą įrangą, ar gaminantys mums reikalingas detales ar aksesuarus. Viskas gali būt su kainomis ar darbų įkainiais. Idiegta el.parduotuvės sistema.Kiekviena detalė gali būt su kaina ir kontaktais.Rašykit man kas norėsit  ką nors išstatyt naują pardavimui su foto,kaina ....,remontuot, apklijuot reklama...pagamint(propai,paramotorai,kombinezonai,....)Žinau kad yra meistrelių gaminančių ir propus,ir remontuojančius motorus gerai. Turgelyje išstatysit viską kas nereikalinga guli garaže ir susiję su skraidymu.Turime pakeitus įrangą nenaudojamų detalių , kuprinių,filtrų,rankenų .... tt

Kiekvienas Klubas ar kokio Lietuvos regiono (pvz.Klaipėda,Anykščiai,Panevėžys) paramotoristai neturintys atskiro tinklapio ,cia galės turėt savo tinklapį nemokamai , ir norint patys tvarkyt . Skelbt savo informaciją.Taip pritrauks  naujokų   savame krašte. Šiaulių "Saulės Skrydis" jau daromas.

 Testas - tai teorijos mokykla. Galima mokytis pagal temas kaip reikalauja ULOPFe ,arba bendrai visas temas kartu. Klausimai pritaikyti paramotoristams ir atitinka ULO ir CAA egzaminų reikalavimus.Darbo dar daug sukeliant klausimyną rankiniu būdu , bet tai bus padaryta.Šiuo metu kolkas įdėtas ULO klausimynas bendras (visi klausimai viename teste) ,ir pagal tems -"Oro teisė"," meteorologiją".Padarysiu  visas 7 temas. Bus visa literatūra, info ir apie praktinius mokymus Lietuvos regionuose.

 - Tai informacijos  sukėlimo pradžia . Pageidaukit ko mums reikia , ir  kartu  ištobulinsim  Bendrą  visų   -                 Paramotoristų-traikininkų bazę.

 

Pagarbiai , tinklapio administratorius 

Ričardas.

LAK       logo fai   ULOPF logo  CAA