logo-rausvas

 

   

       forumas-paskut

 

Skraidome Lietuvoje

 

Kur mes skraidome , ir kur mus rasti ?

              


 

 

 


Turime Lietuvoje  startams  tinkamas aikšteles , kurios dažniausia ir naudojamos . Sudarytas žemėlapis , į kurį  ir sukeliame visas aikšteles ir aerodromus kuriuose įprastai skraidome.

Aikštelės parinktos pagal daugelį nuostatų: 

  Oro erdvės naudojimo taisykles : Aikštelės vieta nepažeidžia jokių oro erdvės naudojimo taisyklių. Draudžiamų zonų , ribojamų zonų ir tt. Galimybė skristi į visas puses nieko nepažeidžiant.

  Aikštelės žemės savininko ir kaimynų toliaravimas. Draugiškas susitarimas su savininku. Netoliese gyvenantys kaimynai dėl triukšmo taip pat turi teisę į priekaištus .Mes į juos reaguojame ir sprendžiame problemą.

  Pagal aikštelės tinkamas sąlygas startams: Plotas , starto krypčių pagal vėją galimybė.Ar nėra trukdančių objektų tokių kaip stulpai , elektros ir kt.laidai , pastatai,grioviai , žemės lygumas  . Ar toli auga medžiai ,miškas,  dėl oro sujaukimo , turbulencijos. Žolės ar sniego kiekis aikštelėje ....

  Aikštelės pasiekimo patogumas:  Atstumas nuo gyvenamos  vietos  pasiekimui pagal laiką ir kilometražą . Kelio privažiavimui kokybė. Didieji miestai  turi daug aikštelių dėl šios priežasties visuose miestų kraštuose.

Skraidaviečių Lietuvoje vietos žemėlapyje.   ŽEMĖLAPIS

Forume skraidimo vietos-aero  turi savo temas.   Temos pagal aerodromus

Kreipkitė kontaktuose esančia forma  jei iškilo klausimų.

 


 

 

 


 

LAK       logo fai   ULOPF logo  CAA