Projektas "BALTIJOS KELIAS DANGUMI"

Pašnekesiai įvairiomis temomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Projektas "BALTIJOS KELIAS DANGUMI"

Standartinė Kęstutis M » 11 Gru 2008, 16:45

Lietuvos motorizuotų parasparnių klubų lakūnai 20-ąsias Baltijos kelio metines paminės įspūdingu skrydžiu „Baltijos kelias dangumi - 2009“. Jie numatė rugpjūčio 17 – 23 dienomis padange įveikti 650 km ilgio atstumą nuo Vilniaus iki Talino.

Idėjos autoriai ir organizatoriai – motorizuotų parasparnių pilotai . Sportininkai skrydžiu dangumi pakartos visą Baltijos kelio maršrutą. Jie skraidins ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos vėliavas. Taip pagerbs visus, kurie 1989 metais dalyvavo Baltijos kelio akcijoje. Ðiuo skrydžiu siekiama suvienyti trijų Baltijos šalių pilotus ir paminėti visiems mums svarbią datą.

Renginio tikslas - paminėti Baltijos kelio dvidešimtmetį ir perskristi visas tris Baltijos valstybes, nuo Vilniaus iki Talino. Maršruto metu planuojama nusileisti įsimintinose vietose ir dalyvauti renginiuose, kurie šios datos minėjimo proga bus organizuojami visose trijode šalyse. Skrydžio metu prie pagrindinės lietuvių pilotų grupės galės prisijungti visi renginyje norintys dalyvauti Baltijos šalių pilotai.

Skrydis tiksliai atkartos Baltijos kelio, įvykusio prieš 20 metų maršrutą. Dangumi skraidinamos Baltijos šalių vėliavos dar kartą parodys mūsų šalių vieningumą. Jo reikėjo prieš 20 metų, reikia ir šiuo nelengvu mums laikotarpiu. Renginyje dalyvaus apie 100 pilotų iš skirtingų šalių. Skrydžio maršrutas suskirstytas į 7 atkarpas, numatytos 7 nakvynės vietos.

Rugpjūčio 17 dieną 12 valandą žiūrovai parasparnių startą Talino link galės stebėti Vilniaus - Ukmergės plente (A2) 17 kilometre.

Paveikslėlis


Pilotai

Ricardas Ž.
Aloyzas L.
Mindaugas Š.
Kestutis M.
Sigitas S.
Raimundas P.
Valdas K.
Ricardas M.
Gintaras G.
Bernotas V.
Folkeris S. .
Igoris Ð.
Vilmantas P.
Valentas L.
Saulius U.
Irmantas M.
Renvaldas J.
Elegijus G.
Valdas R.
Donatas Þ
Vidmantas P.
Sauliusmok
Paulius B.
Mantas S.
Arunas K.
Arunas G.
Zilvinas J.
Arturas
Dima A.
....
Paskutinį kartą redagavo Kęstutis M 07 Rgp 2009, 00:04, redaguota 3 kartą(us).
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Eligijus
Pilotai
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 03 Bal 2007, 12:00
Miestas: Tauragė

Standartinė Eligijus » 11 Gru 2008, 17:06

Aš dalyvausiu.
Labai faina idėja.
Kas gimęs skraidyti niekada nešliaužios.

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 11 Gru 2008, 17:11

As skrendu !
Tik mane siek tiek gazdina is anksto 2 nakvynes dar Lietuvoje, vos uz 50km :wink: Galim nebepakilt ties Latviais... :)
O jei rimtai, tai ar ne geriau padaryti viena nakvyne prie sienos, o kitus tik sustojimus pasipildyt degalams kam reikes ?

Vartotojo avataras
Eligijus
Pilotai
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 03 Bal 2007, 12:00
Miestas: Tauragė

Standartinė Eligijus » 11 Gru 2008, 17:18

Minde ppg rašė:As skrendu !
Tik mane siek tiek gazdina is anksto 2 nakvynes dar Lietuvoje, vos uz 50km :wink: Galim nebepakilt ties Latviais... :)
O jei rimtai, tai ar ne geriau padaryti viena nakvyne prie sienos, o kitus tik sustojimus pasipildyt degalams kam reikes ?
Manau kad prisijunkti bus galima bet kurioje atkarpoje.
Kas gimęs skraidyti niekada nešliaužios.

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 11 Gru 2008, 17:22

Nelabai suprantu ka nori pasakyti. Taip, prisijungti bus galima ir vienu ir kitu atveju kur tik noresi, bet as turiu omeny ar ne per daug tu nakvyniu ? Sirvintos, tai beveik pro mano balkono langa matosi, nespesim gazus nuimti pakile. Na.. nebent tos dienos, kad derinti orus, nes tada galetu keistis planai.

Vartotojo avataras
Vygis
Pilotai
Pranešimai: 416
Užsiregistravo: 21 Kov 2007, 13:23
Miestas: Pasvalys
Susisiekti:

Standartinė Vygis » 11 Gru 2008, 17:28

Butinai prisijungsiu, pagal galymybes, labai sauni ideja.

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Standartinė Kęstutis M » 11 Gru 2008, 17:34

Minde ppg rašė:Nelabai suprantu ka nori pasakyti. Taip, prisijungti bus galima ir vienu ir kitu atveju kur tik noresi, bet as turiu omeny ar ne per daug tu nakvyniu ? Sirvintos, tai beveik pro mano balkono langa matosi, nespesim gazus nuimti pakile. Na.. nebent tos dienos, kad derinti orus, nes tada galetu keistis planai.
Sirvintose nakvynes nebus ten tik sustojimas planuojamas minejime, Stebek datas ant uzrasu. Viskas cia derinama del oru ir pagal musu skridimo plana bus organizuojami renginiai susije su 20-mecio minejimu.
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Sigis » 11 Gru 2008, 17:37

Veža.

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 11 Gru 2008, 18:04

:shock: :shock: :shock: '
Man net šiurpas per nugarą nuėjo- kokia COOL įdėja!!!!!!!!!!
Dalyvavau tame baltijos kelyje! Prisiminimai bus nerealūs!

Dalyvavau ir ekologiniame žygyje Nerimi ir Nemunu su plaustais bei baidarėmis!

Ðitie įvykiai, tai mūsų prabudimas!
Skamba patosiškai, bet kas tuose įvykiuose buvo- žino. Ir dabar dar šiurpuliukai bėgioja- vis tik pirmą kartą išdrįsome paprieštarauti savo "tėveliui" Sovietams!

Teko dalyvauti ir spaudos rūmų šturmo metu (mano mėlyną "žiguliuką" tankas norėjo pervažiuot- pastačiau netyčia ant jų kelio), ir saugoti parlamentą, ir TV bokštą.... (Ðituos įvykius prisiminęs visada susigraudinu)

Gaila, kad jaunimas to jausmo negali pajust- taip kaip man II Pasaulinis Karas nesukelia stiprių emocijų, nors, pasirodo, kad jis visai neseniai buvo (dabar tik pradėjau suvokti, kai mano metai jau gerokai viršijo laikotarpį tarp mano gimimo ir karo)

Vyručiai, DALYVAUKIT VISI!
Patariu, nepasigailėsit!
Aš- visom galūnėm UÞ!
Paskutinį kartą redagavo ValdasK 27 Bir 2009, 08:31, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 11 Gru 2008, 18:30

skorpijo (Kestutis M.) rašė:
Minde ppg rašė:Nelabai suprantu ka nori pasakyti. Taip, prisijungti bus galima ir vienu ir kitu atveju kur tik noresi, bet as turiu omeny ar ne per daug tu nakvyniu ? Sirvintos, tai beveik pro mano balkono langa matosi, nespesim gazus nuimti pakile. Na.. nebent tos dienos, kad derinti orus, nes tada galetu keistis planai.
Sirvintose nakvynes nebus ten tik sustojimas planuojamas minejime, Stebek datas ant uzrasu. Viskas cia derinama del oru ir pagal musu skridimo plana bus organizuojami renginiai susije su 20-mecio minejimu.
Viskas liux, tik sveikatos gaila... :)

Skelbti atsakymą