SOS Techninė PAGALBA

Pasiremontuok pats
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Standartinė Aloyzas Liaukus » 20 Lie 2009, 22:24

http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Vartotojo avataras
Reno
Pranešimai: 798
Užsiregistravo: 17 Lap 2005, 14:14

Standartinė Reno » 20 Lie 2009, 22:53

Jokiu cia paslapciu. Skrendant su varikliu net laisvunisko sparno perkrova iki 30% vertinama kaip norma, todel ir tupimo greitis buna didesnis. Motoriniams sparnams dabar gana madinga mazinti plota, tad ju ikrova skrydzio metu buna dar didesne, nei 30% perkrauto laisvunisko. Nuo to padideja ne tik maksimalus, bet, deja ir minimalus greitis. Prie stiliaus tai ypac jauciasi, tad reikia is anksto nusiteikti, kad kojoms darbo nertuks...
Geriausias tupimo budas, kuri man pavyko "atrasti" pradejus skraidyti su Thrust HP - leistis visiskai atleistomis klevantomis ir pradeti intensyviai stabdyti tik kai iki zemes lieka maziau, kaip 2m. Mazo ploto sparna zymiai lengviau nukreipti i horizontalu skridi kol jis isibegejes. Intensyvus stabdymas pazeme efektyviai uzgesina greiti palikdamas maziau darbo kojoms. Bet tai pavyksta ne is karto. Stabdant per grubiai gali buti svysteletas visun, netekti greicio ir znegtelti zemen. Pradejus stabdyti per velai buna daug darbo kojoms.
Visi bandymai tupti su is anksto pristabdytu Thrust HP man baigdavosi vienodai - kaip slapiam gaidziui nuo tvoros...

Vartotojo avataras
Ai varom
MadPilots™
Pranešimai: 2233
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 21:40
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Ai varom » 20 Lie 2009, 23:00

Reno rašė:Jokiu cia paslapciu... man baigdavosi vienodai - kaip slapiam gaidziui nuo tvoros...
Vo, unikalus pavadinimas PPG varzybu rungciai:

"Slapio gaidzio tupimas i tiksla nuo tvoros". Laimetojas 4 menesius gaus nemokama kalcio paros doze Pik Nik plesamomis surio lazdelemis..
Gyvenu ne tuom, ką turiu, o tuom, ką darau.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimucka » 21 Lie 2009, 07:04

gal pries gerus metus teko karta suskristi su kauniecio Arturo thrustu .....nu blin nebuvo man jokiu "slapiu gaidziu" ...labai normaliai leidausi, palei zeme gana gerai jis man gesino greiti..
Reiks kada paimti, Renatai, taviski pameginti, gal jis pas tave "šustresnis" :roll:
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Reno
Pranešimai: 798
Užsiregistravo: 17 Lap 2005, 14:14

Standartinė Reno » 21 Lie 2009, 12:51

Raimucka rašė:gal pries gerus metus teko karta suskristi su kauniecio Arturo thrustu .....nu blin nebuvo man jokiu "slapiu gaidziu" ...labai normaliai leidausi, palei zeme gana gerai jis man gesino greiti..
Reiks kada paimti, Renatai, taviski pameginti, gal jis pas tave "šustresnis" :roll:
Galesi, zinoma, pabandyti. Tik kad musu svorio kategorijos gerokai skiriasi. Kai sveriau 18kg daugiau, maniskis HP leidziantis lekdavo kaip smekla. Dabar pastebejau, kad siek tiek "apsiramino". Nors nei tuomet, nei dabar sparno neperkraunu - pagal "popierius" M dydzio Thrust HP gali "vezti" iki 165kg, nors plotas panasus, kaip Sting 120.

Idomu, kaip elgiasi naujausias APCO kurinys - Vista HP (lyginant su Thrust HP jis yra dar labiau "apipjaustytas").

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Standartinė Almis » 21 Lie 2009, 16:11

Reno rašo:
Galesi, zinoma, pabandyti. Tik kad musu svorio kategorijos gerokai skiriasi. Kai sveriau 18kg daugiau, maniskis HP leidziantis lekdavo kaip smekla. Dabar pastebejau, kad siek tiek "apsiramino". Nors nei tuomet, nei dabar sparno neperkraunu - pagal "popierius" M dydzio Thrust HP gali "vezti" iki 165kg, nors plotas panasus, kaip Sting 120.

Na nežinau pagal kokius čia popierius Thrust HP iki 165 kg, gal čia 2009 metų modelis. O senesnių turiu lentelę kuri rašo: 85-135 kg. Su tokiu nauju skraido Keesta, tai aš pro jį su savo pralekiu kaip pro stovintį, nors sveriam abu panašiai. :lol:
(Kažką užcitavau nevykusiai...)

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Standartinė Almis » 21 Lie 2009, 16:23

Aloyzas Liaukus rašė:Almi Aivaras turejo galvoje tai:
http://www.paramotors.lt/forumas/viewto ... 0&start=10
Taip ir supratau, dėkui, bet šeštadienį kaiką turiu parsivežt iš Rygos aero, tai pravalas gaunas... :evil:

Vartotojo avataras
KEESTA
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 28 Spa 2008, 18:49
Miestas: KUPISKIS

Standartinė KEESTA » 21 Lie 2009, 20:20

Almis rašė:Reno rašo:
Galesi, zinoma, pabandyti. Tik kad musu svorio kategorijos gerokai skiriasi. Kai sveriau 18kg daugiau, maniskis HP leidziantis lekdavo kaip smekla. Dabar pastebejau, kad siek tiek "apsiramino". Nors nei tuomet, nei dabar sparno neperkraunu - pagal "popierius" M dydzio Thrust HP gali "vezti" iki 165kg, nors plotas panasus, kaip Sting 120.

Na nežinau pagal kokius čia popierius Thrust HP iki 165 kg, gal čia 2009 metų modelis. O senesnių turiu lentelę kuri rašo: 85-135 kg. Su tokiu nauju skraido Keesta, tai aš pro jį su savo pralekiu kaip pro stovintį, nors sveriam abu panašiai. :lol:
(Kažką užcitavau nevykusiai...)
Pas tave S ar M stai nuoroda
http://airsport.ru/apco/thrusthp

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Standartinė Almis » 21 Lie 2009, 21:01

Kestai, Thrust HP 2009 visai kiti sparnai nei mano. Maniškis 2007 m gamybos, Medium max skridimo svoris 135 kg, turiu aprašymą. Man su pilnu baku gaunas kokia 10 kg pereboras, todėl ir bėgu kaip nuo 100 py....... prie štiliaus. Nusileisti prie štiliaus neprabėgus nė kiek dar nepavyko, prie nors 1 m/s jau normaliai, kaip nuo laiptelio. :)
Reiktų kada pasikeist sparnais pabandymui... :lol:

Vidas
Pilotai
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: 30 Lap 2005, 14:08
Miestas: Prienai-Pociunai
Susisiekti:

Standartinė Vidas » 21 Lie 2009, 21:40

''Nusileisti prie štiliaus neprabėgus nė kiek dar nepavyko''
Ne nu as tyliu........tai su traiku reik skraidyt tai is viso begiot nereiks :D

Skelbti atsakymą