Puslapis 12

Karbiuratoriai

Parašytas: 07 Rgp 2013, 11:30
Kęstutis M
Gal kam bus įdomu.

http://webspace.webring.com/people/bf/f ... ation.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 24 Bal 2014, 21:09
Ricardas
Gandai visokie sklando apie LukOilo benziną .Neaišku kas ten kaip , bet ...

Skraidyklininkai :

Nežinau , pletkai ar ne , bet pas mus klube sklinda kalbos apie benziną iš LUKOIL'o , neva tirpdo plastmases , atsiranda karbiuratoriuje kažkokių nuosėdų ir t.t. Žodžiu , konkrečiau čia galėtų pasakyt mūsų klubo viršininkas - L. Griauzdė . Jis čia mus visus MS-ninkus buvo perspėjęs dėl nekokybiško lukoilo benzino . Dar kažką panašaus esu ir iš kauniečių girdėjęs , bet man tos kalbos nelabai rūpėjo , kadangi benziną pilu iš kitur . Gal kažkiek tiesos čia ir yra ?

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 25 Bal 2014, 08:34
Ricardas
Valdas:
Tirpdo ne benzinas, o spiritas, kurio "įprasrose" benzino markėse gali būti iki 5%. Problema visiems orlėkiams su kompozitiniais bakais (atsilupinėja nedideli dervos gabaliukai ir galų gale užkemša kuro žarnas). Buvęs angaro kaimynas turėjo ta tema avarinį tūpimą. Sprendimas - dengti vidinį bakų paviršių specialiu apsauginiu sluoksniu....

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 25 Bal 2014, 10:47
Ricardas
Diskusijos forume angliškai apie etanolio kurą ULO orlaiviuose :

http://forums.bmaa.org/default.aspx?f=15&m=125192" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 27 Bal 2014, 22:24
svajoklis
Šiandien nepavyko pakilti del idomaus karbiuratoriaus gedimo, Variklis simoninis-2 karbiuratorius walbro (diaftragminis)
saltam variklyje viskas gerai. (vedasi is puse sukio laisvoj eigoj dirba stabiliai) Varikliui pašilus norint staigiai paduoti gazus varikis gesta.(visai nepriima gazo kaip kad truktu kuro) spaudziant letai gazo rankena variklis isisuka iki normaliu sukiu ir veikia gerai neribota laika. negesta. Gal kam buvo tokiu bedu? :confused:

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 27 Bal 2014, 23:03
Bechterevas
Atsuk truputi L varzteli... per liesas misinys ant mazu apsuku...

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 28 Bal 2014, 22:26
svajoklis
:beer: kas idomiausia kad variklis buvo reguliuojamas ant "stendo" su kompiuterine diagnostika. vadinasi kompiuteriui dar reikia mokytis....dekoju.

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 07 Rgs 2014, 17:36
Gvazdys
sveiki, neuzkuriu motoriuko. kuo toliau tuo blogiau sekdavosi su uzkurimu (vos akumas nenuseda kol uzkuri), o dabar visai nieko :( , gal kuris uzsiimat remontu netoli suvalkijos ( aplink Kauna) ? reiktu issiaiskint neuzsivedimo priezastis, gal reik kazka pareguliuot. as apie tai nelabai ka teismanau.

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 14 Rgs 2014, 20:03
Tautvydas
Koks variklis? Jei JPX, atvažiuok pas mane. Užkursim. Adresas-"www uzukalnis.lt"

Re: Karbiuratoriai

Parašytas: 16 Rgs 2014, 13:23
palia
Gvazdys rašė:sveiki, neuzkuriu motoriuko. kuo toliau tuo blogiau sekdavosi su uzkurimu (vos akumas nenuseda kol uzkuri), o dabar visai nieko :( , gal kuris uzsiimat remontu netoli suvalkijos ( aplink Kauna) ? reiktu issiaiskint neuzsivedimo priezastis, gal reik kazka pareguliuot. as apie tai nelabai ka teismanau.
Pabandyk pradziai pakeisti zvake. fire fire fire