Smulkmena bet malonu

Skraidymo įranga,Eksesuarai,Remontas
Paramotors and Paraglidig equipments
Vartotojo avataras
Igoris
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 15 Rgs 2007, 16:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

PTT mygtukas racijai

Standartinė Igoris » 27 Spa 2010, 23:05

Kad atrodyti kultūringam bendraminčių atžvilgiu, nerodant nelabai estetiška su pirštu čik-čirik gestą, surinkau naują rankeną su papildomu PTT mygtuku racijai.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Aš gražus, protingas, su saiku nutukęs, vyras pačiame stiprume!
/ PPG Trike Mantis 3 - JPX / OZONE Rush Power

Vartotojo avataras
Bechterevas
MadPilots™
Pranešimai: 1179
Užsiregistravo: 16 Rgs 2009, 13:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Bechterevas » 27 Spa 2010, 23:18

PTT pradzia parodei , o kur iseina galas ...ne, net neaisku kiek tai naudinga, gal paprojektuok "cruise control " manau daug kam but idomu koki sprendima nauja ir paprasta pamatyt. :)

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Kęstutis M » 27 Spa 2010, 23:31

Blin, jau dabar matau į ką mesti akmenį , kai visos racijos transliuos tik Igorio variklio birzgimą. Ainu ir aš išrasiu dar kartą kokį dviratį....
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Aloyzas Liaukus » 28 Spa 2010, 06:01

Dariau, dėl cruise controlų šioj temoj tikrai yra, tik gal prieš kokius gerus metus buvo ir diskusija, ir su fotkėm. Buvo mano įrenginys, paprastas, tai ką aš pats naudoju.
Pas Igorį kaip lėktuve.
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Donatas
Pilotai
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 18 Bir 2007, 09:24
Miestas: Vilnius

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Donatas » 28 Spa 2010, 09:21

Siuo atveju cruise control yra jau idiegtas. Va tos gumytes, kurios atstoja spiruokles vaidmeni, nutruksta ir taip sakant visu greiciu pirmyn :lol:

O siaip ideja del PTT idomi, tik idomu kaip jungiasi prie salmo.
Gimęs šliaužiot, bet skraidau

Vartotojo avataras
svajoklis
Pranešimai: 1446
Užsiregistravo: 27 Lie 2007, 10:32
Miestas: Taurage

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė svajoklis » 28 Spa 2010, 10:41

Donatas rašė:Siuo atveju cruise control yra jau idiegtas. Va tos gumytes, kurios atstoja spiruokles vaidmeni, nutruksta ir taip sakant visu greiciu pirmyn :lol:

O siaip ideja del PTT idomi, tik idomu kaip jungiasi prie salmo.
del gumyciu tai yra prie karbo spyruokle kuri siek tiek sumazins tuos gazus.
o del jungimo tai salmo jungiklis perkeliamas i rankena.papildomi du laidziukaio gal ir vieno uztektu per stekeri (jungti) i rankenos ateinancius laidelius.reikalingas papildoma adapteriu pora. o gal galima net ir papraciau.du laideliai is salmo mikrofono jungiklio juos sujungus lygiagreciai per adapteriu pora i rankena. ir galima valdyti is rankenos ir is salmo.. kaip patogiau...
Jubiliejus- tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.
http://www.youtube.com/watch?v=3P4x3oZOSd4

Vartotojo avataras
Igoris
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 15 Rgs 2007, 16:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Igoris » 28 Spa 2010, 10:45

Dėl PTT Iš šalmo išeina 3 kištukai, 2 kaip ir pas visus racijai, trečias pajungtas paraleliai su šalmo ausinės mygtuku. Nesvarbu kurį spaust.
Paveikslėlis
Prieš skrydį jungiant raciją jungiu 3-čią laidą.
Paveikslėlis
Kadangi visa rankena iš plastiko, cruise control veikia užveržiant veržlę. Analogiškai, kaip ir pas PAP, bet šita lengva, "šilta", turi PTT mygtuką, originali! Ir lengvai surenkama iš įprastų dalių. Mano nuomone, tokia konstrukcija patogesnia lyginant su dviratininko rankena.
Paveikslėlis
Aš gražus, protingas, su saiku nutukęs, vyras pačiame stiprume!
/ PPG Trike Mantis 3 - JPX / OZONE Rush Power

Vartotojo avataras
Reno
Pranešimai: 798
Užsiregistravo: 17 Lap 2005, 14:14

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Reno » 28 Spa 2010, 12:21

Igoris rašė:Kadangi visa rankena iš plastiko, cruise control veikia užveržiant veržlę. Analogiškai, kaip ir pas PAP, bet šita lengva, "šilta", turi PTT mygtuką, originali! Ir lengvai surenkama iš įprastų dalių. Mano nuomone, tokia konstrukcija patogesnia lyginant su dviratininko rankena.
Paveikslėlis
Kad tai "cruise" - sutinku, bet tikrai ne "control". Jeigu reikėtų skubiai pakeisti variklio sūkius, viena ranka to nepadarysi, ypač norint greitai sumažinti trauką. Ne visuomet antroji ranka būna "atliekama" tam "control" varžtui atleisti...

Vartotojo avataras
Igoris
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 15 Rgs 2007, 16:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Igoris » 28 Spa 2010, 16:25

Reno rašė:
Igoris rašė:Kadangi visa rankena iš plastiko, cruise control veikia užveržiant veržlę. Analogiškai, kaip ir pas PAP, bet šita lengva, "šilta", turi PTT mygtuką, originali! Ir lengvai surenkama iš įprastų dalių. Mano nuomone, tokia konstrukcija patogesnia lyginant su dviratininko rankena.

Kad tai "cruise" - sutinku, bet tikrai ne "control". Jeigu reikėtų skubiai pakeisti variklio sūkius, viena ranka to nepadarysi, ypač norint greitai sumažinti trauką. Ne visuomet antroji ranka būna "atliekama" tam "control" varžtui atleisti...
Staigiai galima nuimti trauką su pirštais iš vidaus atstumus juodą rankenėlę. Veliau ant laisvu apsukų su kita ranka atlaisvinant veržlę. Cruisas pagrinde naudojamas maršrutuose, laiko viskam užteks. Lengvai galima pajungti ir mano seną "stropos-crižuiso" variantą, kol kas testuosiu šita. Jei kas žino ar mate dar kitus "cruisus"(,) būtu smalsu j?os pamatyti. Mačiau dar su lipduku, bet jis be kitos rankos pagalbos irgi neveiks.
Aš gražus, protingas, su saiku nutukęs, vyras pačiame stiprume!
/ PPG Trike Mantis 3 - JPX / OZONE Rush Power

Vartotojo avataras
Laimontas
Skraidantis užsieniuose
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 16 Rgs 2007, 19:44
Miestas: Šeduva

Re: Smulkmena bet malonu

Standartinė Laimontas » 28 Spa 2010, 19:30

va kokia pap rankena su cruise control
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
PAP Moster+
Dudek Snake 20

Skelbti atsakymą