Puslapis 11

Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 27 Spa 2018, 15:16
Chomic
Sveiki,
noriu pasidalinti su jumis savo patirtim su naujuoju JPX Devil. Rinkausi tarp Vittorazy ir JPX Devil, kadangi jau turėjau JPX prieš tai ir žinojau visus kaprizus tai ir nulėmė mano sprendimą. po 1val. skraidymo išvykom į Albaniją. Vat čia ir prasidėjo pirmajam skridyje atitrūko duslintuva laikanti guma ir medžiaginė apsauga, teko tūpti avariniu. Stebuklingai duslintuvas neįlėkė į sraigtą ir viskas baigėsi laimingai. Įvertinus situaciją aiškiai matėsi jog duslintuvo žiedinis laikiklis pasisukęs 20 laipsnių kampu. kadangi niekas nebuvo liesta ar sukinėta , tai išvada buvo vienintelė - neteisingas surinkimas gamykloje. Gavosi įtempimas ir dėl to nutrūko . Po dar vieno skrydžio įlūžo metalinė plokštelė. Greičiausiai buvo jau pažeista. Viska užfiksavau parašiau ir išsamiai paaiškinau gamintojui. Vat tada ir prasidėjo "kabliukų" ieškojimas - gal propas nesubalnsuotas, gal karbas nesureguliuotas... ir aplamai gal pirmą karta dvitaktį variklį matai :).
neturėjau laiko aš su jais "buzotis" nors viskas buvo padaryta įdealiai prieš pradedant naudoti naują variklį.
Žodžių išvada paprasta - gerai kol viskas gerai, jei problemos tada pats ir kaltas :). Tad siūlau gerai pagalvoti prieš darant sprendimą , nes kainos prasme ar Vittorazi ar JPX yra tas pat, o Vittorazy visada išsprendžia problemas operatyviai be jokiu diskusijų .

Audrius G

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 12 Lap 2018, 22:32
svajoklis
Taip išeina, kad gamintojas atsisako remotuoti garantini motora?

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 13 Lap 2018, 13:34
Gintaras
Problemom spresti yra dileris.Kiek matau,kad cia ne mano gamybos paramotoras.Pirmiausia kreipkis i paramotoro gamintoja ir jis turi istaisyti savo(broka).

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 13 Lap 2018, 18:52
Chomic
Gintaras rašė:Problemom spresti yra dileris.Kiek matau,kad cia ne mano gamybos paramotoras.Pirmiausia kreipkis i paramotoro gamintoja ir jis turi istaisyti savo(broka).
Gintarai,
Ne dilerio, o gamintojo problema .
Tik labai didelis skirtumas tarp gamintojų - vieni bando išsisukti ir apskritai nepripažinti savo kaltės, kiti iš karto, be jokiu kalbų ir problemų pašalina broką. Dėl to, turbūt ir pats matai, kaip daugėja aplink Vittorazy ar kitų ir nykstamai mažėja JPX.

Audrius G.

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 13 Lap 2018, 23:19
TadasV
Ačiū, Audriau, labai vertinga informacija.

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 15 Lap 2018, 17:05
svajoklis
Su PARAJET irgi ta pati istorija. Per 5 val eksplotacijos 7 rimti gedimai.
buvo grazinta gamintojui. jie keite detales bet grazinti pinigus atsisake . vietoj to pasiule imti kita motora. su kuriuo taip pat buvo rimtu pronlemu kaip isilydes stumoklis. karbiuratoriaus kaprizai..... fire

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 24 Lap 2018, 00:16
Remisral
Vitorazi taipat nera negendantis variklis, stai pas mane guli, net pilno 100 h neskrides moster plus, trukusiu alkuniniu velenu. Be paaiskinimo, gan laimingai pasibaige. Dabar ieskau detaliu, oficialaus atstovo kaip ir nezinau Lietuvoj. Vel kruva reikalu.

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 26 Lap 2018, 10:15
Gintaras
Gali buti pertempto dirzelio pasekme.

Re: Naujo JPX Devil light problemos

Parašytas: 27 Lap 2018, 08:18
Ricardas
Audriau, iš gamyklos JPXai gaunami su nesurinktais duslintuvais.
Ir montuojant į rėmus yra niuansų kuriuos reikia žinot.
Gal į tavo rėmus montuojant ir gavosi įtempimai dėl kurių prasidėjo visa grandinė trūkinėjimų.
Gaila kad tau pačiam tenka su JPXu bendraut o ne su atsakingu meistru ar dileriu. Būtų jiems pirtis :)