Rinktines apranga

Ultra lengvų orlaivių Federacijos Reikalai
Skelbti atsakymą
Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Sigis » 28 Geg 2008, 15:46

Black Devil Race rašė:Uzsakymai uzdaryti ir atiduodami.
Siuti prades nuo paryskintuju, kad turetume apranga jau Anglijai.

Paveikslėlis

Užsisakiau 180 L, kažkodėl Normantas įdave 184 L, netinka man absoliučiai.
Sakė, kad tarpinių dydžių ir nebuvo užsakyta, siūlo kreiptis į "Užsakinėtojus".
Prašau priimti atgal prekę, kurios neužsakinejau, arba pakeisti.
Nežinau, kas kaltas, bet taip nedaroma, nes kaip matau, čia ne man vienam taip atsitiko :( Nors ir nemolonu tai sakyti.

Vartotojo avataras
Normantas
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 22:35
Miestas: vilnius

Standartinė Normantas » 28 Geg 2008, 19:57

siaip tai visi ziurekit i pirma temos puslapi ,ten yra lentele 'standartiniai vyru dydziai 8 cm intervalu, ir pagal mane tai ta lentele ir buvo vadovautasi uzsakant rubus .Komentaru neturiu ,nes uzsakyma gavau tik kai jau reikejo pinigus pervesti
...vakar buvo linksma,o siandien ir vel kaip vakar...

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 28 Geg 2008, 20:03

Nesipykit lakunai, pasitrumpint eina tiek kelnes tiek svarkeli. Taip kad kelis litus dadesim ir viska susitvarkysim. Viskas bus ok.

:wink:

Vartotojo avataras
ArunasG
Pilotai
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 19 Geg 2006, 10:34

Standartinė ArunasG » 28 Geg 2008, 20:31

Siaip apsigraibykit ir apsiziurekit bendraminciai visi, gal kas paimet tikrai mazesni dydi nei reik, bo Sigi pamtytum mane su svarku XLu 184 , nukristum skrizdamas is juoko. Kelnes fignia istversiu. As buvau uzsakes L dydi su 182, tai blyn kuris gudrutis pajamet, patikrinsiu ir stropas pritrumpisiu. O as taip norejau isrodyt kaip visi toks geltonas pusiau zalias, gal dar atitaisoma. As is Normanto bagazines pajamiau tiksliai sau uzrasyta tai kuris blyn sumaiset, Renvaldai atsiliepk....... O jeigu rimtai tai ar tik mes su Robertu KL nesusmaisem kazkam, bo pagal lentele aiskiai parasyta ko reik o as gavau Roberto, a nu bendraminti is Klaipedos parasyk ka gavai ar dar lauki pagal dydi, bo regis tu uz mane svoriu ir ugiu pranasesnis, gal dar susnormalizuosim...
Arunas.

Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Sigis » 28 Geg 2008, 21:42

Minde ppg rašė:Nesipykit lakunai, pasitrumpint eina tiek kelnes tiek svarkeli. Taip kad kelis litus dadesim ir viska susitvarkysim. Viskas bus ok.

:wink:
Nieks nesipyksta Mindaugai :wink: tiesiog noriu tureti tai ka uzsakiau. Jei nebuvo galimybes uzsakyti reikiamu dydziu, tai taip reikejo ir pasakyt. Buciau neuzsisakinejes. Dabar gi, pasitikrinau pagal paskutine lentele (180 L) - viskas ok. O paskui gauni 184L :D . Gal tikrai kazkam atiduota 180L, atsiliepkit, pasikeisim.

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 28 Geg 2008, 23:20

Tu juk pats supranti kaip kad chebryte nedirba vient tik musu uzgaidom, kad turi savo darbus ir rimtus. As jei galeciau, atiduociau jiems viena savo ranka, bet dar kol kas man jos reikia, kad parasparnis nesisuktu i viena puse.
As speju, kad Daiva nesioja kazkieno tinkama treniga, bet issiaiskinsim ir atiduosim. Tik nepykit, labai reikia sudalyvaut cempionate. O Mingej vistiek matuosimes vieni kitu apatinius, tada ir issiaiskinsim... :wink:

Vartotojo avataras
Ai varom
MadPilots™
Pranešimai: 2233
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 21:40
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Ai varom » 29 Geg 2008, 06:37

Problema yra ne ugyje (buvo siuta 8 cm. intervalu). Nemanau, kad 4 cm. ilgesnes kelnes ar rankoves maisys. Beda yra ta, kad labai dideli svarkai. Tipo laisvas modelis. Taciau raides pagal uzsakymus sutapti turi. Jei uzsaket "L", gaunat "L"; jei "XL", vadinasi turi buti "XL".
Gyvenu ne tuom, ką turiu, o tuom, ką darau.

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Standartinė Mantas » 02 Bir 2008, 12:27

Sveiki,
Turiu vieną atliekamą treningų komplektą: 184L. Gal kam tinka?užsakinėjau 180L ir tai jau su atsarga, o gavau 184L, tai dabar ner kur dėt-netinka absoliučiai.... :(

Vartotojo avataras
Valdas
Pilotai
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 06 Gru 2005, 09:32
Miestas: Utena

Standartinė Valdas » 02 Bir 2008, 13:53

Kai visiems aprangos per dideles, tai speju tavo 184L man butu pats tas, bet as dar savo uzsakytos 188XL nemaciau, gal irgi gausiu koki 196 XXL :D

Reikia skirsti i Rokiski aprangu matuotis. 8)

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Standartinė Mantas » 02 Bir 2008, 14:46

Valdai tavo treningai pas mane kaip ir aruno- tavo 188XL, o aruno 176M. Siaip i Minge as vaziuosiu, tai galiu paimti arba kitaip kažkaip padaryti...

Skelbti atsakymą