Varikliai

Skraidymo įranga,Eksesuarai,Remontas
Paramotors and Paraglidig equipments
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
liotcik
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 09 Bir 2007, 19:52
Miestas: Lenexa
Susisiekti:

Varikliai

Standartinė liotcik » 20 Rgs 2007, 18:40

Kokius PPG variklius yra isbande lietuviai? Domina atsiliepimai (filosofu prasom nerasyt), patikimumas, galia, kaina.
Kol kas zinau:
raket - pigus (~1000eur gal patikslinsit) bet netraukia
Solo - kaista
JPX - galingas (gal net per daug?) bet brangokas (radau 2400$) :) :?

Top 80 - gal but 75kg pilotui kaip man butu kaip tik, o kaip su kaina?

Easy100,

MZ100,
Snap100

ir tt.

Vienu zodziu mastau apie paramotoro gamyba, tik ne taip kaip Sania, o pirkt variklis su viskuo (karbu, duslintuvu, reduksija), propereli, PPG pakabinimo sistema. O rema paciam daryt, nenaudojant virinimo. Kazka va tokio:

Paveikslėlis

Dar karta filosofai prasom nerasykit, nes paskaites foruma radau daugiau filosofiju nei reikalingos informacijos.
Dekui uz demesi.

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 20 Rgs 2007, 19:36

Na, nežinau, ar galios per daug būna. Turiu naują JPX25. Negaliu atsidžiaugti- žingsnis ir ore. Gaila į kitus žiūrėti, kai dar turi gerą galą bėgti su tokiu svoriu.
Bet svoris JPX tai velnioniškas- kartais net kojos dreba nuo įtampos atsistojant, o bėgti geriau jau nereikia.
Būčiau galvojęs, kad svoris toks ir turi būti, jei nebūčiau pakilnojęs TOP80 (jei neapsirinku). Mes niekaip nesuprasdavom, ko Rytis iš Ðiaulių vaikštinėja su motoru ant nugaros: pamiršo ką nors mašinoje- eina nenusiėmęs; pašauki kad ateitų- eina su motoru ant nugaros lyg niekur nieko kaip su mokykline kuprine. Stebėjomės jo "jėga", kol nepakilnojom variklio- fantastika, pūkelis, lyginant su JPX.
Dar labiau nustebino tokio pūko trauka: Rytis, sverdamas rodos apie 90-95 kg, kyla vos ne 45 laipsnių kampu!
Dar vienas didelis privalumas, kad jis, kaip ir raketas, turi išcentrinę sankabą!
Pats nebandžiau dar lyginti traukos su JPX.
Bet JPX radai, manau, gerą labai kainą arba gerai padroštą. Lietuvoje nelabai kas nori leisti žemiau 3000 EUR padėvėto! O čia, verčiant į eurus, išeina tik apie 1700 EUR! Ko dar norėti?
Beja, gali paskaityti testus:
http://www.paraavis.com/paramotors/advise/work_eng/
(čia rusiškai. Jei nesupranti, yra mygtukas anglų kalbai viršuje kairėje.)

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 20 Rgs 2007, 19:42

Tiesa, ir pats rėmas su apsauga įdomiai pas Rytį išspręstas- labia lengvas ir visiškai neužima vietos. Pavyzdžiui, išorinis apsaugos lankas padarytas iš kaškokio plastmasinio ar karboninio strypelio, kurs, kai išardo apsaugą, išsitiesia (būna tiesus)

Vartotojo avataras
liotcik
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 09 Bir 2007, 19:52
Miestas: Lenexa
Susisiekti:

Standartinė liotcik » 20 Rgs 2007, 20:03

Del kainos tai stebuklu nera, oficialios Cors-Air USA dilerio kainos: http://www.aerocorsair.com/id111.htm , gal Lietuvoj zmones gobsesni? O gal mazais kiekiais parduoda uztat antkainis didesnis.

As irgi maciau pries savaite kaip skrido su TOP-80. Kilo greit ir uztikrintai, pora zingsniu ir ore, net nesilde variklio :D Gal duos ir man pabandyt prie progos.
O svorio tai as nenoriu. Siaip esu laisvunas, gal kada termikuose pabandysiu paskriet.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimucka » 20 Rgs 2007, 20:05

dar toks variklius SIMONINIS yra :roll: galingumas panasius kaip ir JPX
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Valdas
Pilotai
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 06 Gru 2005, 09:32
Miestas: Utena

Standartinė Valdas » 20 Rgs 2007, 22:02

Noriu reabilituoti SOLO (nezinau kas tau sake kad kaista)
Atskraidziau 5 metus.
Neturejau jokiu problemu del kaitimo.
Tai zemes ukio paskirties motoras su "zverisku" resursu.
Bet jegos pas ji mazoka.
Skraidziau be rezonanso, sveriu virs 90 - kilimo turedavau 0.7-1.3 (priklausomai nuo oro).
Is problemu - uzanka dekompresoriaus anga - starteris ima neprasukti.
Dar viena - po ilgesnes ekspoatacijos nuluzta duslintuvo (standartinio) "flansas", apie kokybiskus ir problemu nekeliancius rezonatorius solo varikliui irgi neteko girdeti.
SOLO dabar retai naudojamas, manau yra geresniu variantu.

Del JPX kainos lietuvoje - cia kazkas rase pilno komplekto, o ne pliko motoro, kaina.

Jei galvosi apie TOP80, pasidomek resursu (ar tau tinka)
Kalbejau su latviais, uzklausiau apie resursa - o, sako labai geras tik po kazkiek valandu vienam ta, kitas kita teko remontuoti. (Detaliu neprisimenu, bet valandu kiekis iki problemu man pasirode mazas)

Vartotojo avataras
Vygis
Pilotai
Pranešimai: 416
Užsiregistravo: 21 Kov 2007, 13:23
Miestas: Pasvalys
Susisiekti:

Standartinė Vygis » 20 Rgs 2007, 22:10

Raimucka rašė:dar toks variklius SIMONINIS yra :roll: galingumas panasius kaip ir JPX
Pas mane Simoninis ne pirmos jaunystes, sveriu 102 bet su pakilimu problemu nebuna, kazkaip greitai kyla nors ir sparnas gerai ikrautas. Sparna pakeli gaza visa ir proscai zemlia. Svarbu laiku nuimt ka per pirma skrydi buvau pamirses.

Vartotojo avataras
liotcik
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 09 Bir 2007, 19:52
Miestas: Lenexa
Susisiekti:

Standartinė liotcik » 20 Rgs 2007, 23:23

Valdas rašė:
Del JPX kainos lietuvoje - cia kazkas rase pilno komplekto, o ne pliko motoro, kaina.
Ka tik gavau atsakyma is Cors-Air USA dilerio:

The prices are for the engine complete with muffler, reduction, carburetor
and air-box (air filter)

Best regards,
Alex Varv
Aero Cors-Air USA INC.

Taip kad "nenado lia lia" . Vienintelis dalykas kuris mane baido nuo sito motoro yra svoris. Jei planuociau paskrist dviese ar pan tada, viskas butu aisku. Gal kam reikia Cors air, ten siulo nuolaidas jai jami pora. Atsiusciau.

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 21 Rgs 2007, 00:03

Liocik, suprask toki dalyka, jei nusipirksi is vietiniu, tu gausi kaip ir nerasyta taisykle uz atsilyginima grazu jo prieziura grazia. O jei spirgesi ir vadinsi visus gopsiais, tai ne tik, kad nepaziures kur kirminas isisuko, bet ir propa gausi is uzsienio siustis... . Nu sorry, gal taip ir nebus, visi mes draugiski ir padedantys vieni kietiems.
O be to Raketas ir brangesnis ir gerai traukiantis... nevaryk cia man...
Man dar labai idomu uz kiek is ten tau viska atsiustu...

Vartotojo avataras
liotcik
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 09 Bir 2007, 19:52
Miestas: Lenexa
Susisiekti:

Standartinė liotcik » 21 Rgs 2007, 00:20

Minde ppg rašė:Liocik, suprask toki dalyka, jei nusipirksi is vietiniu, tu gausi kaip ir nerasyta taisykle uz atsilyginima grazu jo prieziura grazia. O jei spirgesi ir vadinsi visus gopsiais, tai ne tik, kad nepaziures kur kirminas isisuko, bet ir propa gausi is uzsienio siustis... . Nu sorry, gal taip ir nebus, visi mes draugiski ir padedantys vieni kietiems.
O be to Raketas ir brangesnis ir gerai traukiantis... nevaryk cia man...
Man dar labai idomu uz kiek is ten tau viska atsiustu...
Atsiprasau, be reikalo panaudonau zodi "gobsesni", tikriausiai tikra priezastis yra pardavimu kiekiai ir PVM, kas lemia aukstesne kaina.
Man siustis nereiks, esu JAV. Siuntimas tokio variklio (~20kg) i Lietuva kainuotu apie 200$.
Del Raketo galiu pasakyt tiek: esu ji ciupinejes is arti ne karta (panaudota ne PPG gamybai), kiek teko skaityt davestas jis traukia puse velnio, bet perdarinet reduktoriaus, ismetimo ar dar ko nors neturiu nei galimybiu nei noro. Su pilnai gamykline komplektacija kiek teko skaityt jis nelabai "valina". Nors resursas ir tanavimas jo neblogas.

Skelbti atsakymą