KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Skrydžių Saugumas
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Kęstutis M » 06 Rgp 2010, 11:03

:roll:
Paskutinį kartą redagavo Kęstutis M 20 Rgp 2010, 06:10, redaguota 1 kartą(us).
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Ai varom
MadPilots™
Pranešimai: 2233
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 21:40
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Ai varom » 06 Rgp 2010, 11:08

As is ten kiles.. i ten ir nutupsiu..
Gyvenu ne tuom, ką turiu, o tuom, ką darau.

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė ValdasK » 06 Rgp 2010, 12:26

Ai varom rašė: ...ir viltis, kad ... gal ir supypsi kas nors :mrgreen: kai parodo kliuti ore.
"Py-py-py-pyyzzdeec!"

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Aloyzas Liaukus » 06 Rgp 2010, 19:45

Perdaviau visa Arturo pranesima CAA ispekcijai
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Coala » 06 Rgp 2010, 21:43

Tu tiki, kad CAA sugeba padaryti daugia (,) nei kabinėtis prie eiliniu žemės kirminų ir ieškoti kabliukų ten? Arba, Tu tiki, kad Krašto apsaugai ne iki bambos visa civilinė aviacija? Aš tikiu priešingai.
Arbait macht frei

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Almis » 06 Rgp 2010, 22:00

Man tai visų pirma prisiminė ką tik, prieš keletą dienų mūsų pačių nepasitenkinimas, kad atsirado bambeklių, kurie reiškia pretenzijas dėl mūsų žemų skraidymų. Dabar gi man rodos tų bambeklių vietoj atsidūrėm mes patys. Bambam, kad žemai skraido naikintuvai. :roll: Norim tolerancijos iš kitų, bet patys nerodom jos savo broliams aviatoriams, nors ir lenkų naikintuvų pilotams. Na visi padarom kokių tai lyrinių nukrypimų nuo taisyklių. Kas kaminus paspardo, kas medžių viršūnes laužo, kas autostradoj auto stogais vaikšto...... Naikintuvų pilotams irgi pabosta įkyriai vienodi ir nuobodūs maršrutai. Asmeniškai aš keletą metų tarybiniais laikais prasklandęs sklandytuvais mečiau tą reikalą praktiškai dėl per didelio to reikalo sukarinimo, per daug nurodymų, instruktoriai kaip kokie oficieriai ir tt. Man reikėjo daugiau laisvės. Iš esmės dabar skraidant parasparniais jos manau pakanka. Bet jei labai reikšim pretenzijas, manau laisvės gali ir sumažėti, kaip tik mums ir tikrai ne kariškiams, ypač NATO. Kaip dainavo Visockis: žyraf balšoj-jiemu vidniejė. Praneškim KOP ir skraidykim į sveikatą, nevykim Dievo į medį.
Suprantu, kad nesena Mingės katastrofa kelia susirūpinimą, kad gali kažkas panašaus nutikti vėl. Bet ten mažoj erdvėj buvo daug aparatų. Šiuo atveju pora naikintuvų (ar keturi) ant visos LT erdvės ir kiek tuo metu gali būt ore parasparnių-keletas, ar dešimtys.... Kad atsidurtų vienam taške vienodam aukštyje, tikimybė... :roll: :?: Greičiau jau meteoritas ant galvos nukris. Patariu perdaug neeskaluoti šito reikalo, nebent kažkam permažai apribojimų.

Vartotojo avataras
Arturas
PUGA
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 24 Lap 2009, 17:45
Miestas: Rokiškis

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Arturas » 06 Rgp 2010, 23:46

Almis rašė:Man tai visų pirma prisiminė ką tik, prieš keletą dienų mūsų pačių nepasitenkinimas, kad atsirado bambeklių, kurie reiškia pretenzijas dėl mūsų žemų skraidymų. Dabar gi man rodos tų bambeklių vietoj atsidūrėm mes patys. Bambam, kad žemai skraido naikintuvai. :roll: Norim tolerancijos iš kitų, bet patys nerodom jos savo broliams aviatoriams, nors ir lenkų naikintuvų pilotams. Na visi padarom kokių tai lyrinių nukrypimų nuo taisyklių. Kas kaminus paspardo, kas medžių viršūnes laužo, kas autostradoj auto stogais vaikšto...... Naikintuvų pilotams irgi pabosta įkyriai vienodi ir nuobodūs maršrutai. Asmeniškai aš keletą metų tarybiniais laikais prasklandęs sklandytuvais mečiau tą reikalą praktiškai dėl per didelio to reikalo sukarinimo, per daug nurodymų, instruktoriai kaip kokie oficieriai ir tt. Man reikėjo daugiau laisvės. Iš esmės dabar skraidant parasparniais jos manau pakanka. Bet jei labai reikšim pretenzijas, manau laisvės gali ir sumažėti, kaip tik mums ir tikrai ne kariškiams, ypač NATO. Kaip dainavo Visockis: žyraf balšoj-jiemu vidniejė. Praneškim KOP ir skraidykim į sveikatą, nevykim Dievo į medį.
Suprantu, kad nesena Mingės katastrofa kelia susirūpinimą, kad gali kažkas panašaus nutikti vėl. Bet ten mažoj erdvėj buvo daug aparatų. Šiuo atveju pora naikintuvų (ar keturi) ant visos LT erdvės ir kiek tuo metu gali būt ore parasparnių-keletas, ar dešimtys.... Kad atsidurtų vienam taške vienodam aukštyje, tikimybė... :roll: :?: Greičiau jau meteoritas ant galvos nukris. Patariu perdaug neeskaluoti šito reikalo, nebent kažkam permažai apribojimų.
Reiktų tau pačiam atsidurti panašioj situacijoj - atrodytų kitaip. Čia problema ne, kad NATO skraido, žemai ar aukštai, ar daug dūmų rūksta iš degančio žibalo, ar dar kažkas. Problema paprasta: skrydžių susiderinimas ir abipusis saugumas. Atidžiai paskaityk pradžią, gal bus aiškiau apie ką kalba. :wink:

Vartotojo avataras
Vygis
Pilotai
Pranešimai: 416
Užsiregistravo: 21 Kov 2007, 13:23
Miestas: Pasvalys
Susisiekti:

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Vygis » 07 Rgp 2010, 13:22

Manau, kad prišnekėsim ant savo galvos, gali labai suvaržyti mūsų skraidymus.

Vartotojo avataras
Eligijus
Pilotai
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 03 Bal 2007, 12:00
Miestas: Tauragė

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Eligijus » 07 Rgp 2010, 15:11

Vygis rašė:Manau, kad prišnekėsim ant savo galvos, gali labai suvaržyti mūsų skraidymus.
Nu hebryte - NATO, tai mes nepastumsim, nera ko ir mėginti.
Nekelkim burbulų , džiaukimės, kad mes NATO netrugdom, ir jie dėl mūsu tyli.
Kas gimęs skraidyti niekada nešliaužios.

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Re: KOP + NAIKINTUVAI = ..???

Standartinė Almis » 07 Rgp 2010, 15:23

Vygis rašė:Manau, kad prišnekėsim ant savo galvos, gali labai suvaržyti mūsų skraidymus.
Būtent. Ir labiausiai tai klius ne Rokiškiui ar ASA kur nors, o mums esantiems arčiau Zoknių. Tuoj rinksimės visi į vieną aero. Išsirikiuosim, pirmais antrais išsiskaičiuosim, skrisim kur paliepta ir kaip įsakyta, žodžiu kaip senais ruskių laikais. Ar kas nors to nori? Nepūskim čia bereikalingų audrų. Manau, kad mūsų skraidymuos yra kur kas rimtesnių dalykų, tikrai nepadedančių skrydžių saugumui ir bendrai skraidymų kultūrai, nei tie naikintuvai. Bet apie tai nenorėčiau taip viešai rašyti, gal uždaresniam rate. :roll:

Skelbti atsakymą