Taip nedarykim!

Skrydžių Saugumas
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5598
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Ricardas » 08 Rgs 2014, 19:56

Po tokio nusileidimo aišku kas liko iš paramotoro.

Bet po 24 val. , paramotoras stovi kaip naujas . Zenonui pakartotinai skambint nereikia .
Atvažiuoji , pasiimi , ir skrendi kaip nieko nebuvę. Dirba tam kad skraidyt galėtume visada ....

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LY2EK
MadPilots™
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 10 Gru 2011, 00:51
Miestas: Molėtai
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė LY2EK » 08 Rgs 2014, 21:40

Sauliukas rašė:Kada čia taip?
Juk reikėjo gazu daugiau ir būtų nuskridęs .
Tai kaip tik dėl per staigaus gazo taip ir atsitiko. Dėl motoro sukimo momento gavo tvistą. Dar pablogino tai, kad bėgo ne kartu su sparnu. Sparnas į dešinę, pats į kairę. Jei būtų buvę atvirkščiai, būtų išskridęs nes būtų kompensuotas sukimo momentas. Ta pati situacija kaip Aivarui prie Baltojo tilto. Vienintelis dalykas, ką tokiu atveju galima padaryti, tai kaip tik nuiminėti gazus, bet kadangi priekyje buvo mašinos, tai pasirinkimo neturėjo. :)
Ernestas K.
+370 601 24619

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Raimucka » 08 Rgs 2014, 22:05

LY2EK rašė:
Sauliukas rašė:Kada čia taip?
Juk reikėjo gazu daugiau ir būtų nuskridęs .
Tai kaip tik dėl per staigaus gazo taip ir atsitiko. Dėl motoro sukimo momento gavo tvistą. Dar pablogino tai, kad bėgo ne kartu su sparnu. Sparnas į dešinę, pats į kairę. Jei būtų buvę atvirkščiai, būtų išskridęs nes būtų kompensuotas sukimo momentas. Ta pati situacija kaip Aivarui prie Baltojo tilto. Vienintelis dalykas, ką tokiu atveju galima padaryti, tai kaip tik nuiminėti gazus, bet kadangi priekyje buvo mašinos, tai pasirinkimo neturėjo. :)
laikinu ir šeirinu :beer:
tai visgi šitoj sistemoj neišspręstas sukimo momentas.... :roll: o gaila...jau gundžiausi... :fanaras:
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
TadasV
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 22 Lap 2013, 01:54
Miestas: Vilnius/Darsūniškis/Kaunas

Re: Taip nedarykim!

Standartinė TadasV » 08 Rgs 2014, 22:20

LY2EK rašė:Dėl motoro sukimo momento gavo tvistą.
Atidžiau žiūrint tvistą jis ne gavo ore, o pasidarė pats dar ant žemės bėgdamas...

Pats tingėjau žaisti, nes su mano ROTOR 130 nelabai jaučias sukimas, bet šita pakaba labai lengvai reguliuojasi.

Skraidome eksperimentiniais orlaiviais, įrangos suderinimas yra kiekvieno reikalas, ypač juk pilotas ne naujokas. Nematau čia jokios sisteminės ZeroMotor problemos.
Paskutinį kartą redagavo TadasV 09 Rgs 2014, 20:44, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
LY2EK
MadPilots™
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 10 Gru 2011, 00:51
Miestas: Molėtai
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė LY2EK » 09 Rgs 2014, 06:34

Raimucka rašė:tai visgi šitoj sistemoj neišspręstas sukimo momentas.... :roll: o gaila...jau gundžiausi... :fanaras:
Labai norint, į tokią situaciją galima pakliūti ir su Gintaro ragų sistema, kuri atrodo labai stabili. Sukimo momentai yra du. Vienas, kurį visi gerai žino, tai, kad su propeleriu besisukančiu prieš laikrodžio rodyklę, "traukia" į dešinę. Šitą galima kompensuoti gana nesunkiai užtraukiant tą asimetrinį diržą priekyje ir pns. Ir šitas sukimo momentas nėra pavojingas.

Kitas sukimo momentas yra apie vertikalią ašį (kaip Vidui šiame filmuke). Čia jau traukia ne be į dešinę, o bando pasukti veidu į kairę. Atsiradimo priežastys yra kelios, kompensuoti žymiai sunkiau, praktiškai visiškai kompensuoti net neįmanoma. Vienoj sistemoj gauti tvistą sunkiau, kitoj lengviau, bet gauti visad įmanoma.
TadasV rašė:Atidžiau žiūrint tvistą jis ne gavo ore, o pasidarė pats dar ant žemės bėgdamas...

Pats tingėjau žaisti, nes su mano ROTOR 130 nelabai jaučias sukimas, bet šita pakaba labai lengvai reguliuojasi.

Pilotui reikėjo kairio karabino pakabinimo tašką pastumt atgal (arba dešinio į priekį) ir sukimo momentas būtų kompensuotas.

Skraidome eksperimentiniais orlaiviais, įrangos suderinimas yra kiekvieno reikalas, ypač juk pilotas ne naujokas. Nematau čia jokios sisteminės ZeroMotor problemos.

Na taip, kaip ir sakiau, tai dar tik pablogino situaciją. Kai stropos pradeda artėti viena kitos, jėga reikalinga apsukti apie vertikalią ašį labai greitai mažėja, todėl vos tik prasidėjęs nedidelis sukimasis gali greitai išaugti iki labai didelio. Geriau su galingais motorais, kurių propeleris sukasi prieš laikrodžio rodyklę, bėgti šiek tiek dešiniau, nei kur skrenda sparnas, taip atsidurti tokioje situacijoje bus žymiai mažesnė tikimybė.
Paskutinį kartą redagavo LY2EK 09 Rgs 2014, 06:47, redaguota 1 kartą(us).
Ernestas K.
+370 601 24619

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5598
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Ricardas » 09 Rgs 2014, 08:05

Blogybė dar tai kad pievos vidury automobiliai . Kai kam toli motorą buvo neštis startui ..... Tai visi vėliau ir suvažiavo į centrą.
Nors aišku niekam nepamaišė išskyrus..... Kiti nuejo startuot toliau.
Kita blogybė jau jo galvoje . Bet kokiu atveju pakilt iš pirmo sykio belekur išvedus sparną .... , "gazas dugnas ir išeisi" ,...

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Renvis » 09 Rgs 2014, 08:42

Ricardas rašė:Po tokio nusileidimo aišku kas liko iš paramotoro.

Bet po 24 val. , paramotoras stovi kaip naujas . Zenonui pakartotinai skambint nereikia .
Atvažiuoji , pasiimi , ir skrendi kaip nieko nebuvę. Dirba tam kad skraidyt galėtume visada ....

Paveikslėlis
Per silpnas motoras, mažai galios :beer:
Reikia pirktis trečią motorą, Polini 250, o tuos du JPX ir zero motor į muziejų
Su Poliniu, tai iš vietos pakilsi :ragana: , nereiks ir bėgti

Vartotojo avataras
Sauliukas
MadPilots™
Pranešimai: 882
Užsiregistravo: 23 Kov 2009, 10:16
Miestas: Vilnius

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Sauliukas » 09 Rgs 2014, 09:46

Viskas normaliai, viska išspresim, ir Gintaras rageli kels :amazed!: , ir sukimo momenta sutvarkysim, ir Vidas Ber niekada nepasikeis , tai vat už tai ir :beer:

Vartotojo avataras
Vytas26
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 02 Vas 2010, 17:52

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Vytas26 » 22 Bal 2015, 16:54

Atsargiai ,nespardykim kaminų.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Paveikslėlis
mordaknygėj klausia patarimo ,kaip apsigint nuo skraidančių žoliapjovių,Renata Underis,
"Renata Underis


Įdomu, ką galvoja parasparnininkas skraidydamas virš privačių namų kvartalų?
-
1. Įdomu, kas pas juos kiemuose?
2. Fainai viskas atrodo iš viršaus..
3. Jie apačioj, aš viršuje, jų daug, aš vienas!
4. Vežimėlis ant terasos!
5. Ehehej, aš beveik kaip erelis, o jie kaip vištos, nes nieko man nepadarys.
Realiai taip ir yra. Šiemet devinti metai, kai gyvenu čia. Apie artėjantį pavasarį mums praneša visai ne lakštingalos, o skraidančios virš namų "žoliapjovės". Kai statėme namą norėjome pabėgti nuo miesto šurmulio, o užsirovėme ant jų. Nepadėjo niekas. Nei policija, nei civilizuoti prašymai. Kiekvienas toks erelis įsivaizduoja, kad jis vienas, realiai jų dešimtys ir jiems visiškai nesvarbu, kad žmonės nori pailsėti savo namuose, augina mažus vaikus ir nori juos migdyti lauke ir turi tam teisę, nes yra savo privačiame kieme. Triukšmas yra vienas iš didžiausių 21 iššūkių, įrodyta, kad kenkia sveikatai ir žmonėms yra žalingas. Apie tai rašė ne vienas įtakingas mokslinis leidinys. Ką mes padarėme tam, kad jo nebūtų, o žmonės būtų laimingesni? Aš padariau viską ką galėjau, po 8 metų nuleidžiu rankas ir prašau Jūsų pagalbos. Ką daryti su ereliais"

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Taip nedarykim!

Standartinė Raimucka » 22 Bal 2015, 17:29

a ten ne 5 kantiniento atstovas skrenda ? !dodge :amazed!:
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Skelbti atsakymą