DUDEK

DUDEK skraidymo iranga
Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5402
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: DUDEK

Standartinė Ricardas » 07 Bal 2021, 16:09

Pilotas Lojak apie naujajį Nucleon 4
Automatinis vertimas:
Ar jau sutikai mūsų naujausią „Nucleon 4“?
• „Nucleon 4“ kilmė kyla tiesiogiai iš pirmųjų pasaulyje pasirodžiusių refleksinių struktūrų - „Traper“, „Action“, paskui „ReAction“. Jų tęsinys buvo keli „Nucleon“ įsikūnijimai, iki dabartinio - ketvirtojo. Mes ypatingą dėmesį skyrėme „Nucleon WRC“ šoninio pasipriešinimo deriniui su „Nucleon XX“ judrumu ir maloniu valdymu. Mes taip pat pridėjome bekompromisį „Reportair“ stabilumą. Be to, jiems pavyko padidinti greitį, keliamąją galią ir padaryti „Nucleon 4“ lengvesnį nei visi jo pirmtakai.
„Nucleon 4“ yra skirtas tarpiniams pilotams, kurie jau yra tvirtai įvaldę refleksinio skraidymo sparnais meną ir yra susipažinę su jų specifinėmis savybėmis. Vienas iš jų yra unikalus turbulencijos stabilumas, o vienintelis šio legendinio reflekso saugumo reikalavimas yra „droselis“, tai yra trimerių ir stabdžių išleidimas su papildomu akseleratoriaus presu, kuris gali būti naudojamas bet kokioje trimerių konfigūracijoje.
Labai lengvas pakilimas, patogus vairavimas ir malonus išlyginimas tūpimo metu yra mūsų dizaino standartai, tačiau „Nucleon 4“ jis yra dar labiau padidintas. Mes taip pat pagerinome skrydžių ekonomiją. Tikslinių programų spektras yra platus - nuo pramoginių ir krosinių skraidymų iki klasikinių paramotorų varžybų.
• „Nucleon 4“ naudoja naują aerodinaminį profilį. Konstrukcija pagaminta naudojant „Flexi Edge“ (FET) technologiją, kuri užtikrina geresnę priekinio krašto aerodinamiką ir standumą. Be to, tarp taikinių naudojame dvigubą sutvirtinimą (LE2R). Standūs šerdys ir kiti sutvirtinimai kartu su konkrečia priekinio krašto forma (ryklio nosis) užtikrina, kad sparnas viduje išlaikytų aukštą slėgį visame greičio diapazone. Patobulinti stovėjimo mechanizmai leidžia juos naudoti intuityviai, leidžia jums naudoti greičio sistemą visame trimerio veikimo diapazone, patogiai reguliuoti skrydžio kryptį naudojant 2D sistemą
Tinkamai parinkta alternatyvios 2D valdymo sistemos progresija leidžia užtikrintai ir be pastangų valdyti sparną, o tai ypač svarbu esant didesniam skrydžio greičiui.
Nucleon 4“ neturi „Power Attack“ sistemos, taip pat neįmanoma jos montuoti,nes akseleratorių galit naudot visose trimerių padėtyse
Paweł "Lojak" Kozarzewski

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5402
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: DUDEK

Standartinė Ricardas » 19 Bir 2021, 18:33

Dudek įmonė praneša , jog jų gamybos komandos neaplenkė ir karantinas ir pats virusas.
Dėl to labai pailgėjo produkcijos gamybos terminai.

Regrettably, current delivery time has increased up to 20 weeks in case of paragliders and 10 weeks for the harnesses.
The reason for such long deliveries is recent surge in orders, far exceeding our production capacity.

!dodge

Skelbti atsakymą