8th World Paramotor Championships 2014

Varžybos Lietuvoje ir užsienyje
Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5373
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Ricardas » 15 Rgp 2014, 13:03

Jau galų gale kažkiek sukėlė rezultatų
Spaudžiat LINK , ir bus tos rungties rezultatai .

http://wmc-wpc2014.hu/paramotor/scores_paramotor" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5373
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Ricardas » 16 Rgp 2014, 13:37

Sveikiname :beer:

viso 60 vietų:

26 vieta 38nr. Tomas R.

29 vieta 42nr. Mantas S.

55 vieta 46nr. Mindaugas S.

http://wmc-wpc2014.hu/scores/wpc/Overal ... signed.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Komandinė Lietuvos vieta 7 iš 14 .

http://wmc-wpc2014.hu/scores/wpc/Team%2 ... signed.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mantas » 18 Rgp 2014, 11:09

Sveiki, kadangi organizatoriai dar iki dabar oficialių galutinių rezultatų nepaskelbė, tai niekas nežino kokios bus vietos...
daugeliui pilotų anuliavo rezultatus, dėl visokiausių priežasčių, didžioji dalis yra ginčytina, bet čempionatas jau pasibaigęs :-D... medaliai išdalinti :-D
dalyviai šoke:
http://wmc-wpc2014.hu/paramotor/scores_paramotor" onclick="window.open(this.href);return false;

daugelis Complaintų yra neišspręsta ir neatsakyta:
http://wmc-wpc2014.hu/paramotor/complai ... _paramotor" onclick="window.open(this.href);return false;

suskaičiavus atskirų rungčių rezultatus kurie yra paskelbti puslapyje ir yra jau Official.
taškais gaunasi:

Mantas: 4055
Tomas: 3834
Mindaugas: 3087

Šiaip pagal rezultatus galima matyti tai ką sugebame su savo įranga ir pasiruošimu, esame max. tarp 20-30 geriausiuų pasaulio pilotų ;-)
Po poros metų galima išsikelti tikslą patekti į pirmą dvidešimtuką, bet reikia atitinkamo pasiruošimo ir įrangos.

Šitas čemionatas tikrai pretenduoja tapti WORST Ever... ir pagal Complaintų skaičių tikrai padarė World Record :-)))

ačiū visiems palaikiusiems ;-)
Paskutinį kartą redagavo Mantas 18 Rgp 2014, 14:35, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mantas » 18 Rgp 2014, 14:31

Turiu dabar laisvo laiko tai pabandysiu parašyti šiokią tokią ataskaitą:

http://wmc-wpc2014.hu/paramotor/scores_paramotor" onclick="window.open(this.href);return false;

Task 1 - Speed Triangle Out and Return - Saturday 9th August 2014 (Afternoon)

duoda 3 kg. kuro, reikia apskristi kuo greičiau trikampį ir dar nuvaryti su likučiu kuo toliau ir grįžti.
mes su Tomuku apsigavom su savo "super duper" samadielnais ekonomijos bakeliais nuo apiplovimo skysčio ir nutūpėm bulbose-kažkokiu būdu apsiskaičiavom kurą ant ~400ml... Mindė kažkaip iš akies matuodamas pataikė susiskaičiuoti. Esmė tokia, kad reikia pagaliau pasiruošti gerus ir tikslius ekonomijos bakelius.

greičio trikampis man su WRC gavosi gerai: 0:23:52. t.y. 9 pagal gerumą laikas, dar apsidžiaugiau, kad į tolį nebloga nuvarysiu, bet apsigavau...

Task 2 - japoniškas slalomas-canceled, nes pasirodo laiką matavo su smėlio laikrodžiu ir neužteko tikslumo nustatyti nugalėtoją :-)

Task 3 - Turnpoint Hunt - Monday 11th August 2014 (Afternoon)

kuras neribojamas, duodama 1val.30min. laiko. per tą laiką reikia surinkti kuo daugiau taškų ir dar papildomai kontrolinius T taškus kuriuose deklaruojamas paėmimo laikas ir T taškus reikia rinkti eilės tvarka. Planą pasidarėm labai gerą, tik prametėm su laiko deklaravimu. Nes už T taškų paėmimą nors minute netiksliai negauni už tą tašką taškų. Reziume: reikia daugiau treniruotis su tarpiniais laiko punktais.

Task 4 - Pure Economy - Monday 11th August 2014 (Afternoon)

gryna ekonomija su 2kg. kuro. geriausias bajeris, kad ribojamas aukštis iki 650MSL :-) super... rezultatai kalba patys už save- aš su Minde praskraidėm su tiek kuro po pusvalandį, Tomukas 1val. (jei nebūtų DSQ -būtų 18vietoje) Padarėm tokią išvadą -turbūt kiekvieno motoras ryja kaip pilotas alų :-) o jei rimtai, tai Poliniai čia nepralenkiami...

Task 5 - Japanese Slalom - Tuesday 12th August 2014 (Morning)

čia viskas aišku...kartojam rungtį, nes teisėjams kažkas paskolino chronometrą . Aš padariau savo asmeninį rekordą 47.7 s. Japonas slalomą varė į kitą pusę...kad neįgautų konkurencinio pranašumo.

Task 6 - Curve Navigation - Tuesday 12th August 2014 (Afternoon)

navigacija pas kurvas :-D, prieš tai pasodino valandai ant 36 laipsnių karsčio vidury aerodromo į Karantiną (įsitikinti turbūt ar nesergi kokiomis nors ligomis)davė į rankas žemėlapį kur buvo nupiešta trajektorija ant kurios yra tos kurvos (Hidden Gates)ir liepė daryti planą kada nuskrisi pas paskutinę kurvą t.y. Finish Point, laiką turi pateikti sekundžių tikslumu. Karantine neleido su nieku kalbėti- buvo labai sunku, džiūvo burna ir svaigo galva... Aš užsimečiau laiko atsargą, tai teko apskraidyti ne tik ant trajektorijos esančias kurvas, bet ir nuklysti į šoną ir dar apieškoti 1000m. aukštyje..., kad įsitilpčiau į laiką ir neatskrisčiau anksčiau laiko pas paskutinę kurvą FP, turbūt dėl to, kad ten gali būti dar kitas pilotas nepabaigęs :02: šiaip paprastai tokio ilgio trajektoriją 60 km skrendu 1 val. karštis trenkė taip, kad susiplanavau 1:45... teko treniruotis 60km. Slow pratimą.-buvo labai smagu.

Task 7 - Slow/Fast - Wednesday 13th August 2014 (Morning)

kadangi iš vakaro pasitreniravau Slow, tai čia jau buvom pasikaustę ir neblogai suskridom-visi patenkinti pagal savo galimybes. Tomukas 18vietoje.

Task 8 - Pure Navigation - Friday 15th August 2014 (Morning)

čia buvo finalas-siaubiakas. Atrodo gryna navigacija, viskas gerai-pavarysim..., bet pasirodo, kad Finish POintas -buvo paslėptas miške kurio niekas negalėjo rasti, arba jį tik per atsitiktinumą kliudė ir dar prie viso to gale rungties Task 9-bowling landing'as. vaizdelis toks: atvarai po navigacijos 75 min. atvaręs su speedu į aerodromą su 1 litru kuro ir ten 30 sparnu sukasi vienoje vietoje laukia kada leistis į tikslą, o eilės nėra-kas pirmesnis tas gudresnis :-DDD .manau čia daugiau nieko nereikia aiškinti. Tikras World Championship Finalas.

Organizatoriai taip pasistengė, kad dar iki dabar nežino kaip rezultatus suskaičiuoti, bet kadangi medalius kažkam reikėjo atiduoti, tai jie kadangi visus pažysta, tai atidavė geriausiems.

Laiminga pabaiga.

Mindaugas
MadPilots™
Pranešimai: 880
Užsiregistravo: 15 Bir 2007, 11:38
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mindaugas » 18 Rgp 2014, 16:54

Mantas daugiau pakomentavo apie varzybas is sportines puses. Ten kaip ir viskas aisku ir neaisku. Aisku kad reikia dar daug dirbti ir keisti iranga o neaisku del rezultatu galutiniu, kuriu dar po siai dienai nera. Atvyke i vieta uzsiememe pati stovyklos gala. Galvojom bus blogai, bet gavosi visai gerai, nes kilimo-tupimo deka salia musu stovyklos paskyre, tad nereikedavo eiti po keleta simtu metru su motoru ant kupros. Kad nuomavom kemepri - tai buvo musu issigelbejimas. Si karta cempionato rengejai pasirupino taip, kad nebutu kur laikyti motoru ir visu kitu daiktu, kaip tai budavo praeituose cempionatuose. Paprasciausiai nebuvo palapiniu skirtu sportininkams. Pirmoms 2 naktims isiprasem i Kataro palapine o sekanciom naktim izvelege pustuste belgo palapine prie jo kemperio isipraseme ir ten. Motoru laikymo klausimas issisprende. Treniruotems varzybu organizatoriai surenge rungti. Dave zemelapius, kartais skrendant atrode - geriau skristi be ju. Skrendi ir seki zemelapi ir ten matai du nedidelius ezerelius, atrodo kad tu jau po jais turetum buti - o ju net nera. Skersai ezerelio eina kelias. Confuzas geras. Kita - atskrendi virs lauko - o ten miskas :pleasantry: Zemelapiai buvo labai klaidingi. Manau del ju nemazai pilotu gavo "barankas".
Toliau. Prasidejus varzyboms pastebejome organizatoriu neprofesianaluma. I diena organizatoriai sugebedavo vos ne vos isspausti 1 rungti. Vargino ne uzduociu kiekis o uzduociu laukimas. Laukti uzduoties 35 laipsniu karstyje ne pats geriausias laiko praleidimo budas. Gyvenome salia belgo, kuris beje i varzybas atvyko vienas ir buvo ir team leaderis ir sportininkas viename. Per viena brifinga Aivaras uzdave klausima, jei pilotas musileidzia avariniu budu kazkur uz aerodromo - kas ji parveza? Organizatoriai pasake kad cia tavo problema, grizk kaip nori. Belgui nusileidus uz aerodromo ji parveze su Enduro motociklu pakeleivingas motociklininkas. Pasiseke jam. Dar salia isikures buvo Kataras. Gera chebryte ten. Belgu izymus pilotas buvo ju team leaderis. Jam mokama alga ir jau 2 men pries varzybas Katare gyveno ir treniravo ju rinktine. Kataro pilotai klausia belgo - su kokiu motoru laimetas toks ir toks cempionatas - tas pasako koks - jie ir nuperka visai rinktinei tokius motorus. Naftos salis... Prancuzai kaip ir lenkai kaip atsiunte dideli buri pilotu. Komandos paramotoru mechanikai, virejos privaloma pas juos. Kaip sakant next level.
Apie irangas. Poliniai valdo. 250 Polinis ,vadinamas kiauliniu pas mus, ten yra normalus motoras. Belgas sveriantis apie 90kg skraido su Polini 250 PAP paramotoru ir Ozone slalom 19 kvadratu sparnu. Kas idomiausia sugeba daugeli pilotu "padaryti" greicio ir ekonomijos rungtyje. Daugumoje Ozonas ir Dudekas. 1 vieta uzemes pilotas skrido su tik dabar prekyboje pasirodysianciu Ozone Viper 3 sparnu. Greitas ir labai ekonomiskas sparnas. Lenkas su Snake 16 kvadratu ir polini 250 pagerino japonisko slalomo pasaulio rekorda. Aivaras, nuejes pakalbint pries starta lenkiuko, sake jog trimeriai buvo atleisti iki 13... varo ten visi ant bedugnes krasto. Antri pagal populiaruma motorai - Mosteriai Vitorazio. Buvo vienas JPX bulius. nu ir dar keletas kitokios markes motoru.
Is linksmesnes puses. Komanda gavosi labai draugiska. Visi padedavome vieni kitiems pasiruosti tiek iranga tiek zemelapius rungtims be jokiu spyriojimusi. Komandoje atmosfera buvo superine. Atvykus Aistei pagerejo virtuves reikalai. Pusryciai pietus ir vakariene laukdavo musu kiekviena vakara. ACIU Aistei! Aivaras LYDERIAVO visuose frontuose .... :pioner: :beer: :21: Protestus rase kaip is pypkes. Vienos dienos vakaras ir sekanti diena buvo neskraidoma. Vakarop nuvaziavome i miesta, civilizacija pasigrozeti. Nuejome i picerija picos, iseiname - mieste didelis tusas - samagono svente.... trupti uztrukome ten... Mantas sake ides foto. Sekancia diena nuvaziavome prie netoliese esancio Balatono ezero. Buvo gera trumpam pakeisti lokacija ir isvaziuoti is to aerodromo, kur kas diena kepindavo 35 lapisniu karstis. Neskaitant organizatoriu totalaus grybavimo visi butin butiniai procesai buvo geri. Aciu komandai! Taip pat mus cempionato metu aplanke ir palaike Lietuvos skraidyklininkai su savo antromis pusemis. Aciu ir jums mieli biciuliai.
Tik REMEJU deka galejome dziaugtis geromis gyvenimo ir sporto salygomis. Didelis ACIU JUMS musu REMEJAI nuo visos musu rinktines!!!! JUS patys geriausi!!! Be JUSU nebutume igije tiek patirties ir ziniu!
Nuoroda i foto albuma:
https://plus.google.com/u/0/photos/+Min ... Zvy_aGW4gE" onclick="window.open(this.href);return false;

Mindaugas
MadPilots™
Pranešimai: 880
Užsiregistravo: 15 Bir 2007, 11:38
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mindaugas » 18 Rgp 2014, 16:59

Atnaujinti rezultatai:
http://wmc-wpc2014.hu/scores/wpc/Overall%20Results.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mantas » 19 Rgp 2014, 10:00

zašybys... geri rezultatai.
Atsiprašome, kad per anksti pasigyrėme-pasirodo esame beveik paskutiniai... :sarcastic:

bet mums kas? mums ir taip gerai :-)
Prikabinti failai
20140415_193801small.jpg
20140415_193801small.jpg (95.19 KiB) Peržiūrėta 9425 karus(ų)

Vartotojo avataras
Ai varom
MadPilots™
Pranešimai: 2234
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 21:40
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Ai varom » 19 Rgp 2014, 20:42

Prisėsiu ir aš. Gražūs atsiliepimai, bet Mantulio Curve Navigation tai topas :amazed!:

Pasaulio čempas, tai lyg egzaminas, į kurį atvažiuoji pasimatuoti ir įsivertinti savo įgūdžių. Taip pat tai koncentruota žinių dozė tobulėjimui - pilotavimo, varžybų ir rungčių organizavimo. Už visa tai yra mokami dideli pinigai ir norisi gauti pažymių ir pamokų.

Tačiau kelionė ne vien buvo bloga. Viskas, kas nesusiję su varžybomis, buvo nuostabu :amazed!:

Ačiū palaikiusiems. Toks čempas kainuoja:

5000 Lt startiniai mokesčiau (ačiū ULOPF)
3000 Lt kemperio nuoma (ačiū parėmusiems asmenims ir klubams)
Virš 2000 Lt kuras (ačiū ULOPF)
Apie 3000 Lt maistas ir trali vali (mūsų asmeninės lėšos).

Daug bajerių bernai aprašė, galėčiau dar eilę aprašyt, bet šūdų jau užteks. Gavome ir pozityvo – akivaizdu, kad geriausi Lietuvos pilotai gali aplenkti 70% kiečiausių pasaulio pilotų šiandien ir dabar. Mantulis buvo greitas, Tomukas ekonomiskas, Minde tarpudviejų. Realūs varžybų rezultatai rodo, kad šiūdieninis mūsiškių lygis yra antrame – trečiame pasaulio dešimtuke. Paskutiniai rezultatai (išdrįso paskelbti po 5 parų sūkos), kai mes jau namie, kad neva mūsiškiai pažeidė aukščio zonas, juos užbaranino ir numušė daug žemyn. Visiškas gaidynas. Atsiprašau.
Bet esu įsitikinęs, kad kiekvienas LT sportininkas, kuris nuo rytojaus paskirs po min 200 h air time treniruotėm, laisvai gali kapotis geriausių pasauly dvidešimtuke.
Jei juos lydės sėkmė ir nebus atcečkių technikoj, užkopsim ir į dešimtuką. Mums reikia tik vieno – nalioto!

Dar kartą ačiū visiems ir mes visi kartu judėsim po žingsnelį aukštyn big_boss
Gyvenu ne tuom, ką turiu, o tuom, ką darau.

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Mantas » 20 Rgp 2014, 09:34

Aivaras teisus, kad ir koks tas čempas buvo, bet aš jau laukiu sekančio čempo... :amazed!:
nepabuvęs nei karto, to nesuprasi...
Kiek daug pamatai... , kiek daug išmoksti..., kiek daug sužinai...kiek daug dalykų pagaliau suvoki...kiek naujų pažinčių... Tai yra geriausia mokykla.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 8th World Paramotor Championships 2014

Standartinė Raimucka » 20 Rgp 2014, 16:28

labai gražus Lenkų albumas iš WPC
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


visas albumas
https://plus.google.com/u/0/photos/1084 ... 9609469777" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Skelbti atsakymą