Obeliai Nida

Kas ir kur Skraido
Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Obeliai Nida

Standartinė Raimucka » 13 Spa 2010, 09:52

Nelabai yra ka bedadėti po išsamaus Aivaro reportažo. Vaikiškai su tais lankais gavos- labai gaila :( Bet svarbiausia nenuleisti rankų ir judėti pirmyn. Didelis dėkui Rokiškio komandai (Vilmantui ir Artūrui), kurie pasitiko ir kiek tik galėdami mums padėjo. Vilmantas susponsoriavo ne tik lankus, bet ir savo batus davė. Menkniekis - kad aš nešioju 41 išmiera -Vilmantūsiko buvo 44. Galvoju - kaip reikes bėgti su tokiom "pačiūžom" :)
Esu kilęs per varžybas su 20 litru baku, bet 33 litrų kiekis - man buvo iššūkis. Pagal planus startuoti norėjom apie 10 val. Dėl pamestų lankų paieškų - sugaišom. Statavom kelios minutes po vidurdienio. Nors kinkos ir drebėjo nuo svorio - bet startas gavos geras. Vilmanto video:
http://www.youtube.com/watch?v=sK2PMLcu ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Pirmos dvi valandos skrydžio buvo pačios sunkiausios. Atrodo normaliai pasiruošėm - apsirengėm. Bet šalta buvo vistiek. Racija buvau užsistates dviems kanalams- musu paramotorinis - pagrindiunis, o sub. - laisvūnų. Kalbos liejos per abu kanalus. Tik pakilęs girdėjau Panevėžio skraidūnus. Nors skridau su pirštinėm, bet pirštai sugrubo - neišejo atrakinti klavetūros ir pereiti i laisvunu dažni - kad pasisveikinčiau. Kiek išėjo i pasiveikinimus atsakydavau bent sparno pamojavimu. Visas dėmesys buvo i oro erdve ir gps kryptį. Kadangi rezervinis kuro bakas buvo pakabintas kairėj- apačioj, šalia pagrindinio -labai gerai matėsi kokiu greičių jį eikvoju. Gerokai už Stetiškių aero mačiau sodyboj bendraminčius kilnojančius žydrą sparną, rankų mostais kvietė nusileisti- pasisvečiuoti. Sorry gays :) Praskridus Panevėžį darėsi šilčiau ir linksmiau. Skrydžio kryptis pilnai sureguliuota su trimeriais. Greitis be speedo 60- 65 km/h. Aivaras mynė spyda- ir nuo manes bėgo :) Buvo pas mus tarpas gal kokiu 5 km. Ties Šiauliais per radija pradėjau girdėti Ričiardą, ir dar kažka skraidantį ir kalbantį. Iš pokalbio nuotrupų supratau kad Ryčka nelabai manima ptikėjo kur mes skrendam. Artėjant prie Kryžkalnio saulutė galutinai prašildė, darėsi smagiau skristi. Kad laikas greičiau bėgtų rašinėjomės smsais daug fotkinau, filmavau. Jau buvo nebe taip šalta -buvo net pirštines nusiimti.Smagu buvo gauti žinutes iš Kęsto, Vilmanto, Aivaro :)
Atejo iš aivaro sms - "pusia jau padarėm, minam speda laikom 70km/h" :) Ok Ties Kryžkalniu visiškai susilyginom ir skridom sparnas į sparną. Dar pusvalandis ir pradėjom matyti didžiuosius vandenis. Laikas bėgo jau per greitai ....Šilalė, Šilutė, Mingė, Ventės ragas pro akis praskriejo labai greita. Paskutinis kontrolinis kuro patikrinimas - smagu daugiau kaip pusia 20 litru bako :) . Jamam aukštį ir per marias. Susirinkau 1774m jei ne gps atrodo kad vietoj stovi. Pastebėjau , kad skrendant virš vandenų labai paaštrėja klausa. Labai atydžiai klausaisi kaip veikia variklis, ar tolygiai, ar nėra pašalinių garsų, ar nespringsta tt ir pan :D Parskridus vandenis - Nidos aero, Nida ir beveik tuščias Baltijos jūros paplūdimys. Po 5 val atrodo suaugau su paramotoru ir niekur iš jo lipti nenorėjau :) Leidomės, pirmiau Aivaras - po to aš. Nusiėmiau šalmą - Ir kokia tyla... :) Pailsėjom pora valandu ir nusprendėm kad varom toliau iš Nidos į Juodkrantę. Pasidalinom mano 11 litru kuro per puse ir saulei leidžiantis į jūrą - mes šokom į orą :)
Pataisysiu Aivara, skridom m ne 10 km, o 32 km :) čia trackas: http://paramotors.xcontest.org/world/en ... 2010/15:25" onclick="window.open(this.href);return false;
o čia Obeliai - Nida trackas:
http://paramotors.xcontest.org/world/en ... 2010/09:11" onclick="window.open(this.href);return false;
Xcontestas atvirą nuotolį paskaičiavo 314,860 km, nors pas mane su lengvais pasisukinejimais ant gps rode 328km
na o su Juodkrantės skrydžiu viso per diena apie 360 km.

...kas toliau , gal Jūra ? :roll:
Nuploviau Vilmantūsiko kedus Baltijos jūroj :)
nuotraukos http://www.madpilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo Raimucka 13 Spa 2010, 10:26, redaguota 1 kartą(us).
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Juozelis
Pranešimai: 356
Užsiregistravo: 28 Bal 2009, 11:01
Miestas: Simnas
Susisiekti:

Re: Obeliai Nida

Standartinė Juozelis » 13 Spa 2010, 10:18

Oi kaip pavydziu Paveikslėlis. Saunuoliai esat.
Veiksmas lygus atoveiksmiui

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: Obeliai Nida

Standartinė Enriko » 13 Spa 2010, 17:07

Sveikinimai, sveikinimai ir dar karta sveikinimai. :shock:
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidas
Pilotai
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: 30 Lap 2005, 14:08
Miestas: Prienai-Pociunai
Susisiekti:

Re: Obeliai Nida

Standartinė Vidas » 13 Spa 2010, 20:58

Reportažas iš širdies, šaunuoliai bendraminčiai :!:

Vartotojo avataras
Laimontas
Skraidantis užsieniuose
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 16 Rgs 2007, 19:44
Miestas: Šeduva

Re: Obeliai Nida

Standartinė Laimontas » 13 Spa 2010, 21:09

Sveikinu ir labai pavydziu,kada nors noreciau prisjungt,gal pradziai kokiam biski mazesniam marsruteliui...
PAP Moster+
Dudek Snake 20

Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re:Obeliai Nida

Standartinė Coala » 13 Spa 2010, 21:21

as uz, pradziai mazesniam marsruteliui. Juk vyrai patyre vare.
:)
Thumbs up
Arbait macht frei

Vartotojo avataras
Sauliukas
MadPilots™
Pranešimai: 882
Užsiregistravo: 23 Kov 2009, 10:16
Miestas: Vilnius

Re: Obeliai Nida

Standartinė Sauliukas » 13 Spa 2010, 21:34

Super, Geeras. Užaugsiu ir aš varysiu panašiai .
Džiaugiuosi :!:

Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re:Obeliai Nida

Standartinė Coala » 13 Spa 2010, 21:37

As tai uzaugsiu busiu Aivaras :)
Tipo uzaugsiu busiu dzipas
Arbait macht frei

sierikas
MadPilots™
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 30 Geg 2007, 12:23
Miestas: Vilnius

Re: Obeliai Nida

Standartinė sierikas » 14 Spa 2010, 10:37

Saunus pasivezinejimas, taupau litukus motorui! :)

Siandien vakare bus video... tiesa, video jau yra, tik jis 3 GB uzima, reikes kompresuoti ir imesti i youtiuba!

Raket power! :D
www.madpilots.lt

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Obeliai Nida

Standartinė Raimucka » 14 Spa 2010, 10:47

sierikas rašė:Saunus pasivezinejimas, taupau litukus motorui! :)

Siandien vakare bus video... tiesa, video jau yra, tik jis 3 GB uzima, reikes kompresuoti ir imesti i youtiuba!

Raket power! :D
o as dabar taupau litukus lankams :?
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Skelbti atsakymą