Re: Trakai "Oro šventė" vasario 16d.
Parašytas: 11 Vas 2013, 11:16
Jau užsiregistravę LT paramotoristai skraidymams , bendravimams .....:
1. Robertas T. („LIVE“ eskadrilė)
2. Kęstutis M. („MadPilots“)
3. Renvaldas J. („LIVE“ eskadrilė)
4. Robertas K. („Penktasis vandenynas“)
5. Ernestas K. („LIVE“ eskadrilė)
6. Saulius Š. („Penktasis vandenynas“)
7. Raimundas P. („MadPilots“)
8. Darius B. („MadPilots“)
9. Kęstutis O. („Puga“)
10. Henrikas K. („Penktasis vandenynas“)
11. Saulius K. (“MadPilots“)
12. Laimis D. („LIVE“ eskadrilė)
13. Ričardas Ž. („Penktasis vandenynas“)
14. Mindaugas S. („MadPilots“)
15. Vitalis Š. („MadPilots“)
16. Jurijus G. („Penktasis vandenynas“
17. Artūras M. („Penktasis vandenynas“)
18. Volker S. („Luftwaffe“)
19. Zenon G. („LIVE“ eskadrilė)
20. Henrikas L. („Penktasis vandenynas“)
21. Saulius U. („Penktasis vandenynas“)
22. Vidas B. („Penktasis vandenynas“)
23. Ričardas M. („ULOP“ Federacija) Antžeminė komanda
24. Rimantas M. („Penktasis vandenynas“) Antžeminė komanda
25. Gintaras G. („Penktasis vandenynas“) Antžeminė komanda
26. Jonas M. (Kauno Parasparnių sporto klubas)
27. Dima A. ( "MadPilots")
28. Gedas ("LIVE" Eskadrilė )
29. Paulius B. ("MadPilots")
30. Mintautas S. ( "Penktasis vandenynas")
31. Gregorijus O. (Pilotu klubas "Orange Sky" )
32. Darius Paliukenas ("Sparno Broliai" )
33. Vytautas Stankevičius „Penktasis vandenynas“
34. Vidas Gečas, ( "Tauragės Aeroklubas") oranžinis Dudek Nukleon,
35. Mišelis Galeckas (" LivEskadrilė")
Laukiam ir iš tolėliau atvažiuojančių .Rašykit čia skambinkit ,registruokitės
1. Robertas T. („LIVE“ eskadrilė)
2. Kęstutis M. („MadPilots“)
3. Renvaldas J. („LIVE“ eskadrilė)
4. Robertas K. („Penktasis vandenynas“)
5. Ernestas K. („LIVE“ eskadrilė)
6. Saulius Š. („Penktasis vandenynas“)
7. Raimundas P. („MadPilots“)
8. Darius B. („MadPilots“)
9. Kęstutis O. („Puga“)
10. Henrikas K. („Penktasis vandenynas“)
11. Saulius K. (“MadPilots“)
12. Laimis D. („LIVE“ eskadrilė)
13. Ričardas Ž. („Penktasis vandenynas“)
14. Mindaugas S. („MadPilots“)
15. Vitalis Š. („MadPilots“)
16. Jurijus G. („Penktasis vandenynas“
17. Artūras M. („Penktasis vandenynas“)
18. Volker S. („Luftwaffe“)
19. Zenon G. („LIVE“ eskadrilė)
20. Henrikas L. („Penktasis vandenynas“)
21. Saulius U. („Penktasis vandenynas“)
22. Vidas B. („Penktasis vandenynas“)
23. Ričardas M. („ULOP“ Federacija) Antžeminė komanda
24. Rimantas M. („Penktasis vandenynas“) Antžeminė komanda
25. Gintaras G. („Penktasis vandenynas“) Antžeminė komanda
26. Jonas M. (Kauno Parasparnių sporto klubas)
27. Dima A. ( "MadPilots")
28. Gedas ("LIVE" Eskadrilė )
29. Paulius B. ("MadPilots")
30. Mintautas S. ( "Penktasis vandenynas")
31. Gregorijus O. (Pilotu klubas "Orange Sky" )
32. Darius Paliukenas ("Sparno Broliai" )
33. Vytautas Stankevičius „Penktasis vandenynas“
34. Vidas Gečas, ( "Tauragės Aeroklubas") oranžinis Dudek Nukleon,
35. Mišelis Galeckas (" LivEskadrilė")
Laukiam ir iš tolėliau atvažiuojančių .Rašykit čia skambinkit ,registruokitės