Nauju narių priėmimas į ULOPF

Ultra lengvų orlaivių Federacijos Reikalai
Vartotojo avataras
Evaldas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:42
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Re: Nauju narių priėmimas į ULOPF

Standartinė Evaldas » 04 Kov 2013, 13:27

Ricardas rašė:2012 metų vasario 11 diena vykusioje konferencijoje, susirinkę dvidešimties ULOPF federacijos juridinių narių delegatai,
nusprendė keisti federacijos įstatus. 16- likos juridinių narių delegatai pritarė įstatų pakeitimams, todėl nuo 2012 metų vasario 11 dienos

ULOP federacija vienija fizinius asmenis. Kiekvienas pilotas priklausantis ULOPF federacijai gali išsakyti savo nuomonę ir asmeniškai atstovauti savo interesus ULOP federacijoje.
Gal būt ekstremaiose situacijose reikalingos ekstremalios priemonės, bet...
Nežinau, kokia praktika yra geriausia, kaip yra kituose šalyse, bet pasakysiu savo matymą.

Turėtų būti siektina tikslo, kad pilotai pagal savo geografiją (gyvenamąją vietą ar skraidymo vietą) jungtųsi į klubus. Kam to reikia? Dėl tvarkos, drausmės, bendrų taisyklių ir veiksmų koordinbavimo, saugumo ir atsakomybės. Vienas dalykas, kai vyksta aerodrome klubo renginys su aiškiai reglamentuota skraidymų tvarka, kitas kai skraido iš vienos vietos būrys "sąmoningų", "savarakiškų" pilotų. Kuris kuriam ir ką gali pasakyti? Niekas niekam. Čia dėl tvarkos, drausmės, saugumo ir viso kito.
Gal būt atsiras Diogenų norinčių gyventi bačkoje ir prie nieko nesijungti. Tegul. Dangus didelis ir vieno kito atsiskyrėlio buvimas bendros situacijos nepagadins. Bet vis tik priklausymas klubui yra sveikintinas ir manau siektinas dalykas.
Kas toliau? Toliau tuos klubus galėtų ir privalėtų vienyti federacija. T.y. tas modelis, kurio buvo atsisakyta dabar. Ir tik neprisijungę prie klubo bei pareiškę norą būti patys sau, gali būti savarankiškais federacijos nariais.
Aš manau, kad susikračius šio laiko konfliktinei situacijai ir išsigryninus kas yra kas ir kas už ką, reikėtų grįžti būtent prie šio modelio.
Kodė? Todėl, kad jau buvo vienas bandymas sujungti po vienu klubu visos lietuvos paramotoristus. Vienas klubas, viena simbolika, religija, technika ir pan. Prie ko tai privedė? Prie griūties. Dabar tuo pačiu junginiu taps federacija? Nekartokit klaidų. Kam dviguba narystė? Kokia tuomet prasmė iš klubų? Klube nario mokestis, federacijoje nario mokestis? Kieno klausyti? Kam dar susimokėti?
Nepykit vyručiai, bet pergalvokit žingsnius. Nepavyks po vienu sparnu suburti tokios masės pavienių pilotų ir ar reikia? Junkite ne pavienius asmenis ir reglamentuokite jų veiklą, bet jau ezistuojančius junginius - klubus. Taip bus ir parasčiau ir saugiau. Nebekurkite vieno klubo ant visos Lietuvos.
Ačiū
o vis del to ji sukasi...

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5373
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nauju narių priėmimas į ULOPF

Standartinė Ricardas » 04 Kov 2013, 15:10

Pilnau palaikau Evaldo nuomonę dėl klubų . Ir aš matau Klubus , kaip pagrindinį vienijantį bendraminčius organą .Tik klubas gali auklėt, auginti ,mokyti naujus pilotus , rengti renginius savo krašte pilnavertiškai . Vietiniai regioniniai klubai ir bus esminė grandis ULO gyvavime .

ULOP Federacija šiuo metu apjungia visus klubus tiesiogiai per jų narius . Vienas narys vienas balsas. Klubas "Puga" visa įstojo į federaciją ( kiek mačiau sarašą , tai keleta narių gal ir kolkas trūksta) . Jie galės kaip klubas suformuot nuomonę ,ir balsuot per savo klubo narius . Iš "Pugos" pora žmonių nenorėjo stot į federaciją , ir tai automatiškai nebuvo padaryta kaip buvusioje sistemoje."-Nori ar nenori , o būsi įmestas su visu klubu"
ULOPF buvo paralyžuota todėl , kad prikūrus keletos žmonių mokyklėlių , kurios savo balsais sustabdė naudingų procesų eigą .Iškreipė mokymų tvarką , eleminavo atskirų pilotų nuomonę ,priverė šokt pagal jų komercinius užmojus visą bendruomenę ..... . Todėl ir buvo sukurtas, ir įgyvendintas planas , kuris šiuo metu būtinas. Tiesiogiai valdymas perduodamas federacijos nariams pilotams .

Teisingai Evaldai manai , jog pilotams atgavus Federacijos kontrolę ,ką jau ir padarėm , diskutuosim visi, ir keisim ULOPF pagal visas gyvenimo realijas . Esminė to priežastis ir tikslas - Ultra lengųjų orlaivių pilotų pilna įtaka savo pomėgio tvarkos kūrime , mokymuose, licencijavimuose ,sporte .....

Todėl jungiamės į federaciją kolkas šiomis sąlygomis , diskutuojam , keičiam , ir pirmyn .

SigitasT
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 13 Spa 2009, 12:28
Miestas: Panevezys

Re: Nauju narių priėmimas į ULOPF

Standartinė SigitasT » 04 Kov 2013, 17:05

Kartais išvažiuoju pasivažinėti su dviračiu,nors tai yra pavojingiau nei su parasparniu skristi,bet man niekas neliepia stoti į klubą ar į dviračių sporto federaciją ,nei licenzijos prašo.Svarbu laikytis bendros tvarkos ir kitiems netrukdyti.Prieš keletą metų norėjau suvienyti bendraminčius bet nuomonės išsiskyrė ir likau vienas.Bet niekas man netrukdo kartu su kitais bendrauti ir skraidyti :beer: Štai ir šiandien ką tik paskraidžiau vienas,be klubo.Liūdna,bet ką daryti :confused:
Pas mus jau baigia išnykti paramotoristai,gal trys belikom.Jei kartas yra norinčių prisijungti,tai laukiam :amazed!:

Vartotojo avataras
TomASAlytus
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 11 Kov 2010, 18:44

Re: Nauju narių priėmimas į ULOPF

Standartinė TomASAlytus » 21 Bir 2019, 08:52

Sigitai, noriu paskraidyti Panevėžį, kur pristatyti? Numerį brūkštelk :tits:

SigitasT
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 13 Spa 2009, 12:28
Miestas: Panevezys

Re: Nauju narių priėmimas į ULOPF

Standartinė SigitasT » 21 Bir 2019, 09:50

868320612 Sigitas

Skelbti atsakymą