Skraidymas užsieniuose

Pašnekesiai įvairiomis temomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Feniksas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 18 Spa 2014, 13:12
Miestas: Panevėžys

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė Feniksas » 22 Vas 2015, 18:27

https://www.youtube.com/watch?v=" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Feniksas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 18 Spa 2014, 13:12
Miestas: Panevėžys

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė Feniksas » 07 Bal 2015, 19:24

Sveiki. Dar kartą su praėjusiomis Šv. Velykomis. Šį kartą su jumis norėčiau pasidalinti reto grožio vaizdais iš turistų gausiai lankomo Olden miestelio. Tiksliau tai būtų: Sogn og Fjordane
Neapsakomo grožio kalnų masyvas. Vietomis kalnų viršūnės net iki 1km.700m. aukščio. Man kaip pirmą kartą kalnuose, tai buvo kažkas nerealaus.

Paveikslėlis

Prieš važiuojant į šį kalnyną, dvejojau ar verta imti su savimi skraidymo įrangą. Visų pirma: kalnuotas landšaftas. Nulis patirties kalnuose. Oras nepastovus, vėjo kryptis nuolat kinta, kuo teko pačiam įsitikinti. Regis jau aiški kilimo kryptis ir visi dirželiai susegioti, kraujas verda nuo adrenalino antplūdžio, variklis gaudžia už nugaros ir jau protu mėgini suvokti ir įtikinėti kūną, kad tuoj susileisiu dozę... Bet ne. Išsivędus sparną supranti, kad teks viską dėliotis ir strateguotis iš naujo. Realiai tik iš trečio karto pakilau. Kardinaliai teko pakeisti starto kryptį. Nors vėjo stiprumas siekė vos 1-2m/s. Tačiau vėjarodė po +-10min keisdavo kryptį.

Paveikslėlis

Pasikėlus iki atkarpos, kur prasideda sniegas ant kalnų, labai stipriai krisdavo temperatūra. Pasisukiojus virš šios atkarpos apie 5min, jau imdavau jausti diskonfortą pirštuose.
Kadangi oras tą dieną pasitaikė superinis, dar ir mini 20km maršrutėli sugebėjau suskristi.
Nusileisti pavyko sėkmingai. Bet vėl gi. Vėjo krypties niekaip nepavyko nustatyti. Leidausi panašia kryptimi kaip ir kylau. Tačiau kaip vėliau išsiaiškinau, vėjas man leidžiantis jau dvelkė į nugarą.
Labai džiaugiuosi, kad norvegas man paskolino GoPro3 silveri. Jeigu ne jo kamera, tai būčiau likęs be video. Mano GoPro4 Black Edition..jau ne pirmas kartas kaip paveda. Tai mygtukai neaktyvus, tai savaime išsijungia. Gal čia tik man taip pasisekė :amazed!:

Paveikslėlis

P.S. video kiek vėliau :!wink:

Vartotojo avataras
Modzia
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: 27 Geg 2012, 23:06
Miestas: Vilnius

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė Modzia » 07 Bal 2015, 20:14

Labai nuostabus vaizdelis, neapsakomai gražu,
puikios nuotraukytės, laukiam video.. :!wink:
o kamerytės juos tokios, kaip moterys, nenuspėjamos :in_love: man ir su Hero 3 nemažai niuansu buvo,
ir dar vis būna, maniau, kad jau 4 bus be priekaištų, ale visdėlto nėra tobulų daiktų.

Vartotojo avataras
Feniksas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 18 Spa 2014, 13:12
Miestas: Panevėžys

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė Feniksas » 13 Bal 2015, 17:14

Kaip ir žadėjau... :pioner:

https://www.youtube.com/watch?v=" onclick="window.open(this.href);return false;&feature=youtu.be

Vartotojo avataras
sauliux
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 04 Geg 2012, 16:48
Miestas: tipo siauliai

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė sauliux » 13 Bal 2015, 20:26

Gražu. !dodge

Vartotojo avataras
Vilmantas
PUGA
Pranešimai: 1125
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008, 09:48
Miestas: Rokiskis

Re: Skraidymas užsieniuose

Standartinė Vilmantas » 13 Bal 2015, 21:19

Noriu ir aš :) Super!

Skelbti atsakymą